Значення імені Натан

Значення імені Натан

По своєму звучанню ім'я Натан видає людину пряму, але далеко не різку. У його енергетиці виразно відчувається рівновага, проте ця рівновага натягнутої струни, що робить Натана досить чутливою людиною. З урахуванням же того, що людина з таким ім'ям зазвичай наділена хоч і урівноваженою, але все одно значною самолюбністю, можна чекати, що чутливість Натана до зовнішніх дій зробить його досить образливим. Втім, абсолютно не схильний до агресії Натан навряд чи занадто активно реагуватиме на образу, швидше, він просто почне замикатися в собі, а в стосунках з такими людьми в його тоні з'явиться лід.

Взагалі, багатьом Натанам властива деяка холодність у взаємовідносинах з оточенням, хоча це ніскільки не торкається близьких людей. У колі сім'ї або серед справжніх друзів його зазвичай знають як дуже душевну людину, що уміє співчувати. Виняток становлять лише ті сім'ї, де немає справжньої близькості між подружжям: тут Натан може продовжувати носити свою крижану маску і навіть в силу своєї збудливості перетворитися на досить дратівливу людину.

Нерідко Натан наділений певними творчими здібностями, проте реалізувати їх в якій-небудь професії йому вдається рідко. Для цього йому бракує уміння ставити себе в колективі і зайва образливість. А шкода. Врешті-решт усе може складеться куди як краще, якщо він перестане так хворобливо реагувати на критику, набереться більшої упевненості в собі і навчиться з гумором відноситися до колкостей колег або конкурентів.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Натан

Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля
Т - тонка творча натура
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я