Значення імені Наталія

Значення імені Наталія

За зовнішнім спокоєм імені Наталія ховається значний темперамент. Цілком можливо, усе було б інакше, не будь ім'я таким поширеним, як це відзначається в наші дні. А так його тихий початок і зайва звичність роблять ім'я малопомітним і тому так різко проявляється контраст із звучним і енергійним складом. В результаті ім'я Наталія - це той самий вир, в тиші якого може визріти не одна дюжина бісів як в поганому, так і в хорошому значенні цього слова.

Не можна сказати, що Наталія відрізняється якоюсь над активністю, швидше, навіть навпаки. Нерідко, надана самій собі, вона перетворюється на замкнуту людину, що вважає за краще приховувати свої емоції. Інша справа, що енергетика імені припускає досить гостру реакцію на які-небудь подразники. Так, скажімо, в дитинстві похвалами і заохоченнями Наташу можна змусити носитися, немов метеор, влізати в усі справи і проявляти нестримну активність.

В той же час зауваження, не кажучи вже про образи, можуть піднімати в її душі хвилю гарячої образи. Дуже шкода, якщо така якість буде залишена без уваги. На жаль, в дитячому, та і в дорослому віці активність навряд чи обійдеться без конфліктів. Отже, самолюбність Наташі раз по раз піддаватиметься новим випробуванням і з роками може стати досить хворобливою. Ось тільки якщо з віком людини хвалять все рідше і рідше, то критики і зауважень чомусь не убуває.

Найчастіше, яку б маску не носила Наталія, за нею все одно ховається якщо і не хвороблива, то дуже значна самолюбність і чутливість. Нерідко вона прагне знайти задоволення цього почуття у веселих компаніях, де намагатиметься привернути до себе увагу. Буває і так, що вона просто намагається триматися незалежно, хоча і не упустить випадку сказати колючість в чию-небудь адресу. Проте у будь-якому випадку її реакція на критику і зауваження видає напругу надмірно самолюбної людини.

Безумовно, у Наташі буде досить багато труднощів і на роботі, і в сімейному житті. Так, по суті, саме ці труднощі і примушують її носити яку-небудь громадську маску, будь то роль відчайдушної дівчинки або ж образ урівноваженої спокійної жінки. Шкода тільки, що маска мало заспокоює душевні рани. Більш того, саме за цією маскою образи часто не можуть знайти собі виходу і, поступово накопичуючись, роз'їдають душу і вимотують нерви. Допомогти ж тут може зовсім не прийнятніша для Наташі поведінка людей, а всього лише добра самоіронія, що позбавляє самолюбність від хворобливості. Заразом і поганих людей в очах Наташі різко зменшиться.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Наталія

Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля
Т - тонка творча натура
А - сила і воля
Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність