Значення імені Надія

Значення імені Надія

У імені Надія величезний заряд терпіння і очікування чогось хорошого. По своїй звуковій енергетиці воно має достатню твердість і грунтовність, що значною мірою зберігається навіть в зменшувальних формах імені - Надя, Наденька, Надюша і так далі. А які привабливі образи пов'язані з ним? Взагалі ж, твердість і грунтовність найчастіше починають проявлятися в Надинім характері з дитинства. Вона досить усидлива, терпляча, іноді надмірно серйозна і уперта, але енергетика імені наділяє її значним оптимізмом, а тому і життєрадісністю. Надя дуже емоційна людина, хоча нерідко оточенню це і не помітно, оскільки почуття зазвичай живуть глибоко усередині її душі і вириваються назовні лише тоді, коли починають набувати характеру пристрасті.

Інший раз вона і сама не помічає цю емоційність за своєю терплячою стриманістю. Більшість її думок пов'язана з майбутнім, яке найчастіше в її уяві забарвлене у світлі, оптимістичні тони, і це майбутнє Надія наполегливо намагається наблизити своєю власною працею. Усе це робить її дуже доброю і чуйною людиною, адже її майбутнє, тобто і її плани не припускають зла. Проте тут таїться чимала небезпека. Дуже часто глибинні почуття і переживання, не маючи собі виходу, поступово переростають в пристрасть. Не виключено, що в юності Надія часто закохуватиметься, що називається, без пам'яті, частенько здійснюючи необдумані кроки, а трагедії юнацької любові доставлять їй невимовні муки. Буває, що сила цих переживань стає руйнівною, нерідко страждання здатні зробити Надю цинічною або ж привести до серйозної депресії.

Уникнути цього можна, тільки зробивши свій характер трішечки відкритішим, і не таїти почуття усередині. Крім того, навряд чи розумно зв'язувати свою життєрадісність виключно з майбутнім, адже надія на краще майбутнє часто припускає, що сьогодення не так вже добре. Це може підкреслювати Надине незадоволення сьогоднішнім днем, аж до повного невдоволення як оточенням, так і собою. Тут недовго і до розвитку комплексу неповноцінності.

Одним словом, їй не завадить більше помічати сьогоднішнє щастя, інакше воно пройде непоміченим, а своє невдоволення можна згладити доброю самоіронією. Зазвичай усе життя Надії - це наполегливе просування до якої-небудь мети, будь то кар'єра або облаштування будинку. І в тому і в іншому випадку вона навряд чи почне розмінюватися на дрібниці, усі свої сили присвятивши головному. Це слід враховувати кандидатові в її подружжя, адже якщо Надя вибере собі кар'єру, то цілком можливо, що на господарство у неї залишиться не так вже багато часу.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Надія

Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність