Значення імені Мстислав

Значення імені Мстислав

Це ім'я схоже на пружину, стислу до надзвичайності і готову вистрілити у будь-який момент. Благо, що занадто вже явна вказівка на помсту, закладена в імені, позбавляє цю загрозу сили. Приблизно як в приказці: "Хто багато говорить, той мало робить"; так і з ім'ям Мстислав - замислюючись з дитинства над поняттям помсти, Славик як мінімум починає чинити опір в душі цьому жорсткому заклику. Зате такі ось роздуми здатні здорово розвинути його уяву і здатність до аналізу.

Мстислав зазвичай прекрасний психолог і тонко розбирається в людській душі. А ще він великий фантазер, на що власне і йде левова частка його могутньої внутрішньої енергії. Не можна також залишити без уваги питання самолюбності, яка у Мстислава розвинена інший раз до дуже чималих розмірів. Безумовно, він має право бути закоханим у своє рідкісне ім'я, добре б ще, щоб це не переросло у нього в закоханість в самого себе. Це тим більше небезпечно, що схильний до внутрішньої напруги, Мстислав може украй гостро реагувати на зовнішню дію як на приємну, так і, як ви самі розумієте, на негативну. Іншими словами, іноді досить легкого натяку на що-небудь образливе, як Слава може буквально вибухнути.

Ні, якщо вже батьки не побоялися дати своїй дитині таке сильне і небезпечне ім'я, вони повинні приділити його вихованню досить багато часу, і найбезглуздіше, що тут можна їм порадити, так це постаратися привчити Мстислава до стриманості. На жаль, нічого хорошого, окрім нервового перенапруження і зриву, з цього не вийде. Навпаки, їм потрібно спробувати направити могутню енергію Мстислава в корисне русло, розвинути в нім які-небудь інтереси і навчити поважати навколишніх людей. Згодиться йому також і почуття гумору. Тільки в цьому випадку Мстислав може добитися успіху в житті і забезпечити собі нормальні взаємовідносини з оточенням.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Мстислав

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура
И - приземленість і практичність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності