Значення імені Мойсей

Значення імені Мойсей

Мойсей - ім'я горде і сильне, в той же час в нім абсолютно не відчувається ніякої агресивності. Можливо, воно тільки занадто серйозне, що заважає Мойсеєві здолати деякі негативні аспекти загальноєврейської карми народу-вигнанця. Ще більше енергетику імені посилює суперечливий образ біблейського Мойсея, першого законодавця Ізраїлю. Що і говорити, важку вдачу мав цей древній тезко сучасного Мойсея.

Як би то не було, проте є усі підстави вважати, що самолюбність Мойсея буде дуже чутливою, можливо навіть хворобливою, що загалом, характерно для більшості володарів єврейських імен. Справа йшла б набагато легше, коли б не ця серйозність Мойсея - йому, мабуть, дуже бракує спокійної самоіронії, щоб згладжувати неприємні моменти, пов'язані зі своєю чутливою самолюбністю. З цієї причини Мойсей часто вважає за краще триматися в стороні від шумних компаній.

Проте його доброта і працьовитість можуть знайти прекрасне застосування в житті. Він розсудливий і стриманий, здатний до довгої концентрації на якій-небудь одній справі і до того ж має досить могутню творчу уяву. Шкода тільки, що за цією стриманістю в його душі можуть поступово накопичуватися які-небудь негативні емоції і, не уміючи запобігати конфліктам за допомогою гумору, Мойсей ризикує рано чи пізно зірватися. Більш того, з часом це може зробити його напрочуд дратівливою людиною, що здатне зовсім перекреслити його природжену добродушність.

Найсприятливіше складається доля Мойсея, якщо він починає згладжувати властиву йому серйозність доброю самоіронією, чим позбавляє свою самолюбність від хворобливості і тим самим відкриває собі двері для нормальних взаємовідносин не лише усередині сім'ї, але і практично у будь-якому колективі.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Мойсей

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
О - експансивність і емоційність
Й - приземленість і практичність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Й - приземленість і практичність