Значення імені Модест

Значення імені Модест

Вже в самому цьому імені міститься натяк на снобізм і деяку елітарність. Спробуйте вимовити його вголос і при цьому простежити за своєю мімікою - на першому складі у вас мимоволі піднімуться брови, начебто ви були чимось здивовані, закінчення ж другого складу змусить вас цокнути язиком, як би підсумовуючи свою реакцію на подив. Цілком можливо, що після цього вам несподівано захочеться холоднувато стиснути губи. Чи не так, дуже схоже на отаку аристократичну манеру вести бесіду?

Що і говорити, ім'я дуже привертає до себе увагу і здатне запевнити свого власника в його неповторності. Крім того, позначається його значна рідкість, що посилює і без того яскраво виражену помітність, та і асоціації з модою так само натякають на елітарність Модеста. Одним словом, людина з таким ім'ям дійсно може вірити у своє право височіти над оточенням.

Втім, в чому Модесту важко відмовити, так це в його умінні тримати себе в руках і в упертості. Шкода тільки, що ця упертість не припускає прагнення до якої-небудь активної дії. Навряд чи варто чекати, що, здійснюючи свої плани, Модест буде, що називається, землю рити. Втім, тут багато що залежить від виховання.

Зате він великий фантазер і честолюбець. При цьому за його холоднуватою зовнішністю можуть ховатися вражаючі пристрасті, що роздирають його душу. Безумовно, цим пристрастям можна було б знайти яке-небудь застосування в творчих спеціальностях, але часто Модест, що роздирається внутрішніми протиріччями, задовольняє свою самолюбність свідомістю власної переваги навіть тоді, коли воно нічим, окрім гучного імені, не підтверджено. Це паралізує його волю і позбавляє Модеста здатності до дії. Якщо він бажає, щоб його доля склалася вдаліше, йому не завадить навчитися теплішому відношенню до людей, особливо до близьких.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Модест

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
О - експансивність і емоційність
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура