Значення імені Митрофан

Значення імені Митрофан

Так сталося, що завдяки творчості Дениса Фонфізина і зокрема його п'єсі "Недоросток" ім'я його головного героя - Митрофанушка - у свій час було мало не прозивним. Звичайно, в різних шарах суспільства це проявлялося по-різному, проте на сьогодні ім'я Митрофан практично вийшло із вживання і виглядає як зовсім вже застаріле. Швидше за все, людина з таким ім'ям почуватиме себе в суспільстві досить незатишно, і самолюбність Митрофана може стати досить хворобливою.

В деяких випадках це призводить до розвитку комплексу неповноцінності, в інших же - схиляє людину на пошук шляхів самоствердження в суспільстві. Якщо Митрофан уміє з гумором віднестися до свого імені, то воно може бути прийняте суспільством досить прихильно. Так, сьогодні в богемних компаніях входять в моду всякі забавні і застарілі імена, такі як Митрофан, Феофан і тому подібне, які, якщо їх уміло подати, здатні вигідно виділити людину серед володарів звичних і тому безликих імен. Крім того, багато Митрофанів вважають за краще міняти своє ім'я на нейтральніше, як скажімо Митя, хоча повністю від уколів самолюбності це і не рятує.

В цілому ж Митрофан зазвичай досить добродушний, працелюбний і до того ж має прекрасну уяву. Чутлива самолюбність і деяка пристрасність, закладена в енергетиці його імені, примушують його більше жити внутрішнім життям, прихованим від очей оточення. Недивно, якщо мрії замінюватимуть йому реальність. Цілком можливо, що на людях Митрофан триматиметься дещо замкнуто, проте у близькому колі, де ніхто не ставить під сумнів його гідності, він цілком може стати душею компанії.

Особливо якщо його характеру не чуже буде почуття гумору. З цих позицій Митрофан міг би добре реалізувати свої таланти в якій-небудь творчій професії, проте для повноцінного успіху йому все ж слід дещо згладити свою самолюбність і набратися упевненості в собі.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Митрофан

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
И - приземленість і практичність
Т - тонка творча натура
Р - догматичність і самовпевненість
О - експансивність і емоційність
Ф - уміння адаптуватися, ніжність і своєрідність ідей
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я