Значення імені Мирон

Значення імені Мирон

Від цього імені віє якимсь ледве уловимим смутком і вражаючою добродушністю. Можливо, навіть щедрістю душі. Тут позначається і некваплива мелодія імені, і явні асоціації із словом "світ" і, напевно, якоюсь мірою привабливий своєю добротою образ актора Андрія Миронова. Так-так, це схоже той самий випадок, коли прізвище грає роль не меншу, ніж ім'я.

В той же час, незважаючи на усю властиву Мирону м'якість, його навряд чи можна запідозрити в недоліку твердості. Зазвичай людина з таким ім'ям має досить вольовий характер, він працелюбний і наполегливий, просто це прекрасно поєднується з людинолюбством і добросердістю. Мирон зазвичай щедрий друг, готовий прийти на допомогу і що уміє співчувати і співпереживати, проте при цьому і за себе може постояти у разі потреби.

Не можна також випускати з уваги самолюбність Мирона, яка звичайно досить урівноважена і рідко буває хворобливою. Зате вона виразно проявляється в характерних честолюбних спрямуваннях. Тут Мирон, швидше за все, докладе всіх сил, щоб реалізувати свої здібності в якій-небудь кар'єрі, а ось вибір цієї кар'єри часто залежить від його виховання. Не виключено, що Мирон в цьому питанні захоче піти по стопах батьків.

Взагалі, роль виховання в житті Мирона дуже значна. Внутрішня урівноваженість в дитинстві робить його надзвичайно податливим до впливу батьків або інших людей, що мають для нього авторитет. Так, скажімо, батьки можуть розвинути в Мироні його схильність до доброго гумору, а можуть навпаки - посилити його схильність до легкого смутку до повної меланхолії.

Буває і так, що батьки ненароком посилюють твердість Мирона, хоча у будь-якому випадку важко представити, щоб в його характері з віком стала помітно проявлятися деяка жорсткість. Словом, це ім'я досить сприятливо для нормального повноцінного життя і здорових взаємовідносин з оточенням.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Мирон

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
И - приземленість і практичність
Р - догматичність і самовпевненість
О - експансивність і емоційність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я