Значення імені Міра

Значення імені Міра

У Міри досить рано починає проявлятися характер, в якому завзятість поєднуватиметься з серйозністю і схильністю до урівноваженості. Ще б пак, адже вона разом з ім'ям усвідомила свою відповідальність і "дорослість"! В той же час Міра добра і чуйна.

Складніше стає, коли в її життя починають приходити перші справжні почуття. Саме тоді її прагнення до урівноваженої твердості схилятиме її стримувати свої душевні пориви, тримати себе в руках. Невідомо, наскільки результативні будуть ці старання, проте саме стриманість дозволяє не розплескати емоції, хоча з іншого боку, почуття починають перетворюватися на пристрасті, а це вже небезпечно.

Усе це робить Міру дуже глибокою людиною, благо що в її характері немає схильності до якої б то не було агресії. Проте не варто, напевно, занадто довго давити свої почуття, адже у разі успіху Міра з віком стане дуже дратівливою. Набагато краще, якщо Міра направить їх в яке-небудь творче русло - та хоч би вірші писатиме, а ще краще, якщо навчиться знімати внутрішню напругу за допомогою почуття гумору.

В цілому при наполегливості Міри, у неї багато шансів добитися успіху в житті - вона працелюбна, чуйна, у будинку - хороша хазяйка, ось тільки іноді усе це захмарюється її серйозністю. Трохи більше гумору і легкості - і їй повезе!

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Міра

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля