Значення імені Микола

Значення імені Микола

Енергія цього імені має дивовижну рухливість, в ній дивним чином товариськість часом поєднується з безапеляційністю, веселість - з суворістю, легкість - з достатньою жорсткістю і напруженістю. Усе це часто призводить до того, що характер Миколи неначе цілком створений з протиріч, до того важко буває його зрозуміти. З іншого боку, це може знайти своє відображення в його різнобічності і широті поглядів.

Майже напевно в спілкуванні з ним буде важко відшукати яку-небудь область, в якій він би не мав своєї власної думки. Втім, не потрібно представляти Колю отаким всезнайком, просто ця властивість будь-якого швидкого розуму, що підкоряється більше інтуїції, ніж логіці. До речі кажучи, це твердження легко перевірити: досить з'ясувати, якій грі він віддає перевагу - "повільним" шахам або "швидким" шашкам? Швидше за все, він вибере друге.

Усе перелічене робить Колю досить самолюбною і свавільною людиною, в дитячому віці він навряд чи відрізнятиметься усидливістю, і тут не допоможуть ніякі умовляння або загрози, єдине, що може змусити його терпляче займатися якою-небудь справою - це його власний інтерес. Зацікавившись, він здатний на дива, і тому дуже важливо, щоб Микола зміг знайти дійсно гідну справу для свого захоплення, адже нерідко дитячий інтерес зберігається у нього на все життя. Це може бути і спорт, і колекціонування, і наука, найбільш же сприятливо, якщо ці захоплення знайдуть згодом своє продовження в професійному плані.

Ентузіазм Миколи може виявитися заразливим, він часто виявляється "заводієм" серед однолітків, а в дорослому віці здатний навіть стати хорошим організатором. Тут йому також може посприяти одна риса вдачі, пов'язана з енергетикою імені. Річ у тому, що наділений значною самолюбністю і маючи досить суперечливий характер, він частенько натраплятиме на нерозуміння людей.

В цей же час тяга до товариськості навряд чи дозволить йому замкнутися в собі, так що не виключено, що Коля рано навчиться мистецтву дипломатії, вважаючи за краще не показувати оточенню свої істинні думки. Виняток можуть становити тільки близькі люди, та й то не завжди. Безумовно, скритність - ця не велика гідність, але дипломатичність все ж здатна принести добрі результати, особливо на керівній роботі.

Ще одна риса рухливого розуму - схильність до дотепності, причому у Колі дотепність може служити не лише для підняття настрою, але і в якості зброї. Безумовно, усі ці якості Микола може застосувати в житті як на користь, так і навпаки, багато що залежить від напряму його інтересів. Ну а для того, щоб доля у нього була вдалішою, можна порадити йому постаратися пом'якшити свою самолюбність, а свавілля знівелювати до самостійності, навчившись щиро поважати і свою волю, і волю оточення. Тоді і дипломатія може виявитися зайвою.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Микола

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
И - приземленість і практичність
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля