Значення імені Микита

Значення імені Микита

У цьому імені енергія урівноваженої твердості, терплячість і деяка серйозність. Цікаво, що по звучанню воно нагадує прапор, що б'ється на вітрі, і тому немає нічого дивовижного, якщо з самого дитинства у Микити почне пробуджуватися мрійливість. Це тим більше до речі, що достатня серйозність імені, швидше за все, направить її зовсім не у бік порожніх фантазій, а в набагато корисніше русло, забезпечивши йому згодом добре розвинену уяву.

Крім того, не даремно ж в усіх країнах звук прапорів, що розвіваються, піднімав бойовий дух, так що цілком можливо, що з малих років Микиті буде знайоме почуття натхнення і віри в себе, а це вже немало. Якщо ж врахувати, що ім'я досить рідкісне, то пам'ятаючи про силу дії рідкісних імен, є усі підстави вважати, що саме ці якості зіграють в долі Микити вирішальну роль.

У дитинстві Микита зазвичай росте спокійною життєрадісною дитиною, він допитливий, працелюбний і не позбавлений творчих дарувань. При цьому його ім'я має дивну привабливість не лише для нього самого, але і для оточення. Не виключено, що він робитиме на своїх товаришів великий вплив. Тут, втім, багато що залежить від виховання. Якщо батьки примудряться зіпсувати Микиту, то тут симпатії оточення можуть різко змінитися на антипатії, і привабливість імені тільки посилить таку неприємну ситуацію. Одним словом, найсприятливіше, коли розвиток отримають саме ті якості, до яких схиляє Микиту його ім'я. Краще вже взагалі його не виховувати, чим виховувати погано. Втім, останнє зустрічається все ж рідко.

Не факт, що, подорослішавши, Микита обов'язково стане шукати себе в творчості, проте це дуже ймовірно, особливо якщо врахувати його честолюбство і упевненість в собі. Можливо також, що він вибере кар'єру, пов'язану з громадською діяльністю або бізнес, в якому може добре досягти успіху. Швидше за все, навколо нього завжди буде багато друзів, для яких він стане авторитетом і які охоче допомагатимуть йому в житті, адже і сам Микита дуже любить надавати допомогу. Погодьтеся, з таким розкладом можна добитися в житті багато чого.

На жаль, ім'я мало схиляє Микиту до спокійної самоіронії, між тим така якість може добре захистити від надмірних вихвалянь друзів або недоброзичливості ворогів. Якщо ж Микита зуміє навчитися з гумором ставитися до себе, то це дозволить йому уникнути багатьох помилок і добитися дійсно справжнього успіху.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Микита

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
И - приземленість і практичність
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
И - приземленість і практичність
Т - тонка творча натура
А - сила і воля