Значення імені Михайло

Значення імені Михайло

По звуковій енергетиці це ім'я досить світле і тихе, хоча закінчується на досить низькій ноті, що надає слову деяку грунтовність і навіть суворість. Не даремно на Русі воно стало прізвиськом ведмедя - Михайла Потапича. З іншого боку, за його тишею можна розгледіти ясно виражену рухливість, а то і поривчасть.

Звичайно, дія імені на людину в даному випадку помітно згладжена, і обумовлено це тим, що сьогодні це ім'я є дуже поширеним; проте воно все одно багато в чому визначає характер свого носія. Найчастіше з самого дитинства у Міши проявляються такі риси, як рухливість, допитливість, азартність в дитячих іграх. Навряд чи його інтерес зосередиться на якому-небудь одному предметі, швидше його притягатимуть найрізноманітніші заняття: від всіляких захоплень і хобі до інтересу до шкільних предметів. Багато що тут визначатиметься впливом батьків і того середовища, де Михайло виросте.

При цьому його рухливість зазвичай урівноважена, що робить його досить слухняною дитиною, капризи якої рідко занадто сильно турбують батьків. Взагалі, ім'я схиляє його до добродушності, проте воно ж частенько наділяє свого власника неабиякою образливістю. Часом образи досягають такої сили, що Михайло може і руки розпустити, про що незабаром починає шкодувати і почувати себе винуватим.

У дорослому віці рухливість Михайла змінюється спокійною урівноваженістю, в сім'ї він зазвичай непоганий хазяїн, на роботі - акуратний і старанний роботяга, але образливість може залишитися властивою йому на протяг усього життя. Це істотний момент. По-перше, він свідчить про значну самолюбність Михайла. По-друге, образи можуть серйозно ускладнити йому життя і завадити виконанню багатьох життєвих планів.

Дуже важливо пам'ятати, що часто образливість не сумісна з честолюбними спрямуваннями, якщо людина намітила для себе високі цілі, він має бути готовий до опору оточення і навіть їх протидії. Це об'єктивний закон психології, і ображатися на нього не так вже розумно. Цікаво, що багато Михайлів долають цей опір за допомогою почуття гумору, що граничить нерідко з їдкою іронією.

Більшість людей беззахисна перед такою зброєю, і тому буває корисно, щоб ці якості отримали у Михайла достатній розвиток, не даремно адже сьогодні серед Михайлів так багато сатириків і гумористів. Втім, і тут потрібно знати міру, інакше можна нажити собі велику кількість таємних ворогів, які куди небезпечніше за явних. Найоптимальніше ж для Михайла - це позбавити свою самолюбність від хворобливості, що можна зробити за допомогою простої віри в себе і уміння бачити за недоліками людей не злий намір, а непорозуміння, причому не лише чужі, але і свої.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Михайло

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
И - приземленість і практичність
X - мінливість почуттів, сексуальні проблеми і законослухняна
А - сила і воля
Й - приземленість і практичність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
О - експансивність і емоційність