Значення імені Матвій

Значення імені Матвій

На сьогодні ім'я Матвій досить рідкісне, хоча і не виключено, що незабаром воно може увійти до моди. Принаймні, сьогодні такі тенденції можна помітити. Проте зараз на носіїв цього імені в першу чергу впливає його рідкість і деяка старомодність.

Ще один момент, який бажано не випускати з уваги: це питання, в яких випадках батьки дають дитині немодне ім'я? Передусім такі імена своїм дітям дають ті, хто не звик йти за модою, а швидше, схильні самі її створювати, тобто люди досить самовпевнені і не схильні до комплексів. Отже, і виховання Матвія відбуватиметься саме з цих позицій.

Проте так само можуть поступити і ті батьки, для яких Матвій - пізня дитина, і вони дивляться на нього лише з позицій власної любові через призму філософського відношення до життя. Тут буде вже інший ключ виховання, і батьки прагнутимуть зробити з дитини слухняну лагідну людину. Втім, часто така позиція не проходить випробування реальним життям і, швидше за все, доля Матвія визначатиметься іншими причинами.

Які б не були мотиви батьків, але Матвію все ж доведеться випробувати незручності, пов'язані з незвичністю імені. Причому, оскільки в імені відчувається деяка простонародність, то саме це Матвій і намагатиметься здолати. Якщо це йому не вдасться, то може, здійсниться мрія тихих батьків, але слід сказати, що "заводна" енергетика імені здатна допомогти Матвію і, швидше за все, він все-таки здолає можливі в дитинстві і юнацтві кепкування. І тоді незручності імені тільки підкреслять його достоїнства як цінної особі, а добродушність і незлопам'ятність забезпечать велику кількість друзів, серед яких він навіть може стати лідером.

Така тенденція в дорослому віці найчастіше знаходить своє продовження в честолюбних задумах Матвія: не виключено, що він прагнутиме в дещо елітні круги, де в силу свого рідкісного імені буде навіть помітнішим, проте при цьому слід бути обережним, щоб одного разу у нього не закрутилася голова.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Матвій

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля
Т - тонка творча натура
В - мінливість і відсутність регулярності
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність