Значення імені Марта

Значення імені Марта

Марта - це ім'я тверезої, ділової жінки, енергетика якої має урівноваженість, прямолінійність і твердість. Зазвичай жінка з таким ім'ям дуже енергійна, цілеспрямована і, звичайно ж, знає собі ціну. У неї досить сильно розвинена самолюбність, і чималу роль тут грає те, що саме ім'я Марта звучить з деяким іноземним акцентом, а раніше широко поширений варіант - Марфа - давно вже застарів. Були випадки, коли ім'я Марія замінювалося дітьми на Марфу і давалося в якості прізвиська нелюбимим учителям. Дійсно, ім'я Марфа припускає гостру реакцію на зовнішню дію, невдоволення і навіть конфліктність, в чому діти мають набагато краще чуття, ніж дорослі.

Втім, в переважній більшості випадків у урівноваженої Марти самолюбність не гіпертрофована і звичайна жінка з цим ім'ям задовольняється тим, що уміє постояти за себе і чітко знає свої інтереси в житті. Марта досить прагматична і не схильна до зайвих емоцій. Можливо, вона навіть злегка холоднувата, адже за її стриманістю почуття майже ніколи не перетворюються на пристрасть, оскільки знаходять собі вихід в її цілеспрямованості. Марта просто ставить перед собою мету і на її реалізацію направляє усі свої сили.

При цьому в її планах найчастіше матеріальна сторона справи переважає над честолюбними помислами. Втім, цілеспрямованість Марти не заважає їй бути товариською, навпаки, її енергетика відрізняється відкритістю, а логічний і послідовний розум якщо і не наділяє її значною дотепністю, то принаймні не заважає розвитку у неї почуття гумору. При цьому можна було б порадити Марті більше обертати гумор до самої собі, оскільки властиві їй твердість і прямота можуть стати джерелом її деякій образливості.

Зате за допомогою почуття гумору вона має шанс згладжувати гострі кути в спілкуванні, що може помітно полегшити їй як просування в кар'єрі, так і сімейні стосунки.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Марта

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
Т - тонка творча натура
А - сила і воля