Значення імені Марк

Значення імені Марк

Марк - це ім'я тверезої, практичної і самостійної людини. Неважко помітити, що серед більшості інших імен, воно звучить як іноземне, що, звичайно ж, так або інакше позначиться на самосвідомості Марка. Зазвичай людина з таким ім'ям має підвищену самолюбність, яка у поєднанні з урівноваженістю і несхильністю до тяжких самокопань цілком здатна перерости у відчуття свого права на деяку перевагу. Втім, практичний Марк щоб уникнути непорозумінь, швидше за все, вважатиме за краще не показувати цю зарозумілість оточенню.

Незважаючи на свій тверезий розум, Марк все ж далеко не позбавлений уяви і мрійливості. Інша справа, щойого мрії зазвичай мають під собою досить твердий грунт і абсолютно не схожі на романтичні витання в хмарах. Поза сумнівом, він дуже честолюбний, але при цьому намагається не забувати і про чисто матеріальну сторону життя. Маючи твердий характер і непогані вольові якості, Марк може добитися помітних успіхів в житті, а явні дипломатичні здібності можуть зробити з нього хорошого керівника.

Шкода тільки, що в деяких випадках Марк прагне заповнити недостатню глибину своїх почуттів логікою і акторською грою. Крім того, вважаючи за краще приховувати свої негативні емоції на людях, він може давати їм волю в колі своїх близьких. Якщо ж, окрім цього, він починає для затвердження в колективі розігрувати деяку теплоту стосунків, то з часом це може витіснити з його душі реальне тепло. В цілому йому можна побажати більше щирості у взаємовідносинах і більше вникати в проблеми близьких людей. Інакше його суворість здатна створити досить холодні і натягнуті стосунки в сім'ї.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Марк

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість