Значення імені Марина

Значення імені Марина

Не даремно це ім'я назване на честь моря, є в нім щось привабливе, як морський пляж. Ось тільки не варто занадто далеко запливати за буйки, а то рятувальник може не встигнути прийти на допомогу. Це, звичайно ж, образний вираз, а взагалі, по своїй енергетиці ім'я дійсно нагадує чи то набігаючу хвилю прибою, чи то пружинку, готову у будь-який момент вистрілити. Ну а крім того, звучне і красиве ім'я здатне не лише залучати до себе увагу оточення, але також може наділити саму Марину дуже розвиненим честолюбством.

Зазвичай з дитинства Марину відрізняє життєрадісність і рухливість, а хороша енергетика імені надає їй упевненості в собі. Хоча буває і так, що в силу надмірно строгого виховання усе відбувається прямо навпаки і замість звичайної упевненості розвивається не менш звичайний комплекс неповноцінності. На жаль, це усього лише зворотна сторона честолюбства, вірніше, його сторона, що не реалізувалася.

Якщо людині, небайдужій до своїх внутрішніх якостей і до думки оточення, постійно вказувати на його недоліки, та ще з висоти батьківського положення, то він, замість того щоб за планом батьків тут же почати виправлятися в кращу сторону, просто почне вважати себе деяким виродком, а то і зненавидить себе самого. Врешті-решт, від любові до ненависті не так вже далеко. Втім, навіть якщо подібне і станеться, з віком таке положення, швидше за все, виправиться і, почавши самостійне життя, Марина все ж переконається у своїх достоїнствах і здатності впливати на чоловіків.

Одним словом, якщо і не з дитинства, то все одно рано чи пізно вона проявляє силу свого досить примхливого характеру. Вона буває заводна, проте може раптом несподівано втратити інтерес до тільки початої справи. У разі яких-небудь конфліктів їй нічого не варто постояти за себе, хоча довго пам'ятати зло і образу не в її характері. Але найкорисніша і привабливіша якість Марини - це добре розвинене почуття гумору, що робить її досить веселою і життєрадісною людиною. Можливо, чого їй дійсно бракує, так це якоїсь постійності і уміння концентруватися на одній конкретній меті. Без цього їй буде досить важко зробити собі кар'єру, якщо звичайно ця кар'єра займає в її планах якесь місце - адже частенько честолюбство Марини цілком задовольняється елементарною повагою близьких людей і оточення.

Усе перелічене потрібно враховувати і її чоловікові, який повинен приділяти Марині і її незалежній самолюбності досить багато уваги і вже ні в якому разі не принижувати її ні словами, ні поведінкою. Це і є ті буйки, за які, ох як небезпечно запливати.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Марина

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
И - приземленість і практичність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля