Значення імені Маріана

Значення імені Маріана

Уся енергетика імені Маріана або Мар'яна просякнута пристрасністю і схильністю до душевного надриву, так що одному тільки Богові відомо, як жінки з цим ім'ям можуть залишатися хоч скількись стриманими і при цьому ще прагнути керуватися в житті логікою. Інакше як колосальною силою волі цього не поясниш.

Виходячи з імпульсивної, можна навіть сказати "завзятої" мелодії імені, можна було б запідозрити, що справа тут не обійшлася без надмірної, обпалюючої душу пристрасності. Інша справа, що пристрасті не для того створені, щоб мати легкий вихід на поверхню, навпаки, пристрасть тільки тоді стає пристрастю, коли її намагаються загнати в саму глибину душі.

Так відбувається і з Маріанною, енергетика якої припускає підвищену увагу до себе, самоконтроль і цілеспрямованість. У дитинстві і в колі близьких, де вона ще не Маріана, а Мар'янка, її імпульсивність може мати легший вихід, проте неминучі шишки, пов'язані з гострою самолюбністю і дуже емоційним характером, найчастіше примушують її вчитися тримати себе в руках. Але навіть якщо дитинство проходить в тепличних умовах, в дорослому житті конфлікт все одно неминучий.

Тут-то і криється головна небезпека, оскільки намагатися подавити емоції - це все одно що пальцем стримувати тиск в паровому котлі. Ще гірше, коли розпещена Маріана навіть не намагається стримувати свої почуття, адже мало шансів, що люди навколо неї матимуть ангельське терпіння і дозволять безкарно ускладнювати собі життя конфліктами з нею. І той і інший варіант занадто далекі від поняття щастя, проте виправити ситуацію насправді не так вже складно.

Якщо Маріана бажає, щоб її життя склалося вдало, їй слід замислитися, а не чи занадто серйозно вона відноситься до самої себе, до своїх почуттів і життєвих цілей? Можливо, їй просто бракує щирої самоіронії? Адже позбавившись від цієї своєї самолюбної серйозності, Маріана не лише звільнить себе від душевних мук або конфліктів з оточенням, але і зможе направити свою колосальну вольову енергію в плідніше русло, ніж порожня боротьба з самою собою і з оточенням.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Маріана

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля