Значення імені Маргарита

Значення імені Маргарита

Маргарита - ім'я прямолінійне і різке, можливо, навіть нетерпиме. Шкода тільки, що такі якості не дуже-то поєднуються з поняттям жіночності, і це до речі, може немало розстроювати саму Маргариту, особливо у більш старшому віці. Зазвичай з дитинства Рита відрізняється заводним характером. Вона рухлива, товариська, тягнеться до лідерства і любить робити заступництво слабкішим. Нерідко її різкості побоюються не лише дівчинки, але і хлопченяти, аж до того, що Рита може справляти враження отакого хуліганського хлопчака в спідниці.

Не виключено, що до навчання вона відноситиметься досить прохолодно, втім, усе залежить від її життєвих цілей і спрямувань. Якщо вибраний нею життєвий шлях зажадає хорошої освіти, Маргарита здатна досить серйозно підійти до цього питання, в чому їй прекрасно допоможе твердість характеру. Окрім цього, енергетика імені часто примушує Маргариту соромитися прояви своїх істинних почуттів, а з усіх емоцій вона зазвичай визнає тільки гумор і гнів, на її думку, праведний. Усе це визначає її схильність до логічного аналізу.

З неї міг би вийти прекрасний громадський діяч або юрист, що вічно шукає справедливість, ось тільки в реальному житті, у тому числі і в сімейній, такі якості можуть виявитися, прямо скажемо, не дуже корисними. Як мінімум, Маргариті не завадить навчитися терплячості і спокою.

Найчастіше Маргарита або бере в сім'ї головну роль на себе, вибираючи в чоловіки людину поступливу і не амбітну, або ж усе це закінчується дуже сумно, включаючи істерики, розлучення і взаємні образи. Якщо Маргарита бажає уникнути такого сумного фіналу, то найлегше це зробити, обернувши своє почуття гумору на саму себе. Можливо, вона занадто серйозно ставиться до себе, тоді як добра самоіронія здатна заспокоїти самолюбність набагато краще, ніж будь-який пошук справедливості. Врешті-решт не так вже важливо, хто насправді прав, оскільки найголовніше в спілкуванні не правота, а взаєморозуміння і повага.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Маргарита

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
Г - сумлінність і увага до деталей
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
И - приземленість і практичність
Т - тонка творча натура
А - сила і воля