Значення імені Максиміліан

Значення імені Максиміліан

В силу своєї енергетики ім'я Максиміліан здатне наділити людину величезною самолюбністю, упевненістю в собі і рухливістю. Втім, остання якість зовсім не означає виключно рухову активність, набагато частіше йдеться про емоційну рухливість. З самого дитинства Максиміліан зазвичай відрізняється допитливістю і здатністю швидко засвоювати інформацію. Він настільки легко захоплюється і так часто ці захоплення змінюють одне інше, що здається, нібито Максиміліан вирішив присвятити себе відразу ж усьому на світі.

Проте завдяки здатності до швидкого запам'ятовування отримані ним знання не можна назвати занадто поверхневими. Цікаво, що у більшості випадків у Максиміліана помічається деяке внутрішнє "друге я", і це теж пов'язано з особливостями імені. Так, серед однолітків він відчуває себе як просто Максим, а наодинці з собою і з близькими людьми стає вже не зовсім звичайним Максиміліаном.

З одного боку, це здатне пробудити в нім свідомість своєї неповторності, надати упевненості в собі, наділити вірою у свою щасливу і незвичайну долю, а з іншої - може схилити його до того, що велику частину свого життя Максиміліан проживе не серед людей, що оточують його, а у своїх власних фантазіях.

Добре це або ні - залежить від багатьох обставин, зокрема від виховання. Якщо Максиміліан не навчиться проявляти деяку терплячість, він, в силу частої зміни своїх інтересів, може так і не довести до кінця жодна справа. Так, він буде добре ерудованою людиною, але на жаль, навряд чи доб'ється якого-небудь успіху в кар'єрі або творчості. Те ж торкається і сімейного життя, де для нормальних взаємовідносин вирішальне значення має постійність прив'язаностей і почуттів, що далеко не завжди можна замінити щедрістю і широтою душі. Найсприятливіше складається доля Максиміліана, якщо з самого дитинства він був привчений до щоденної копіткої праці, а особисті інтереси задовольняв у вільний від основних занять час.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Максиміліан

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
И - приземленість і практичність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
А - сила і воля
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я