Значення імені Максим

Значення імені Максим

Енергетика цього імені буквально просякнута честолюбними спрямуваннями, причому ця дія відзначається за усіма головними пунктами. Тут і мелодія імені, що завмирає на найвищій ноті, і конкретний сенс, і асоціації, і загальновідомі історичні і літературні образи, починаючи від кулемета Максим з його однойменним винахідником і закінчуючи Максимом Перепелицею. Одним словом, усі сили сконцентровані на одному і, потрапляючи в резонанс, досягають величезної потужності. Я б не сказав, що це так вже сприятливо.

По-перше, гордість і честолюбство хороші, коли вони в міру, і тому дуже непогано, якщо в процесі виховання ці риси у Максима були урівноважені. Якщо так, то позитивна енергія його імені здатна забезпечити йому прихильність оточення, а завидна енергійність дозволить добитися хороших успіхів в кар'єрі. По-друге, дуже часто гордість натрапляє на жорсткий, а іноді і жорстокий опір людей і не виключено, що у Макса одного разу не вистачить сил відстояти свою гідність.

Він може зламатися, і якщо це станеться, то гучне ім'я тільки ще більше пригноблюватиме його самолюбність, він ризикує втратити свою самовпевненість, впаде в депресію, і удача відвернеться від нього. Принаймні, на практиці такі випадки відзначалися неодноразово, з чого випливає, що помірність ніколи не пошкодить. Втім, часто Макс примудряється знаходити сильних покровителів, що дозволяють йому уникнути подібної долі, правда, при цьому втрачає самостійність.

Особливо удачливий Максим може бути в молоді роки, коли завищена самооцінка менш небезпечна, а в окремих випадках навіть допомагає самоствердитися. Тим більше що зазвичай енергія імені тягне його в інтелектуальні або які-небудь інші круги, що вважаються елітними, де красивий образ цінується вище, ніж сила. Особливо це стосується жінок, для яких в цьому віці одного тільки імені Макс буває досить, щоб пробудити романтичні мрії. Шкода тільки, що молодість завжди проходить дуже швидко. Іноді навіть подорослішавши, Макс намагається продовжити юнацькі веселощі, не помічаючи, що виглядає при цьому безглуздо. Одним словом, сильне ім'я таїть в собі безліч небезпек і спокус.

Зате якщо Максиму вдається здолати зайву самолюбність і гордість, з нього може вийти дуже неординарна особа. В цьому випадку у нього буде багато хороших шансів проявити властиві йому інтелектуальність і здібності, адже енергії у Максима зазвичай більш ніж достатньо, потрібно тільки направити її в потрібне русло.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Максим

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
И - приземленість і практичність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість