Значення імені Макар

Значення імені Макар

Енергетику імені Макар, а отже, багато в чому і характер самого Макара, в першу чергу визначає таку якість, як стриманість. Це ім'я має достатню міцність, а недолік пластичності компенсується слабкою реакцією Макара на зовнішню дію. Іноді людина з таким ім'ям виглядає дещо холоднувато, він нерідко буває замкнутий, принаймні, занадто товариським його назвати важко, але і відсутністю емоцій Макар теж не відрізняється. Навпаки, йому властива значна внутрішня сила, яка по щастю рідко витрачається на пусті розмови і даремні мріяння. Макар людина справи, чим власне і гордиться.

Взагалі, більшості Макаров властива значна самолюбність і незалежність. Втім, він уміє прощати і стримувати свої образи, при цьому його негативні емоції хоч і не мають легкого виходу, все ж і не накопичуються в його душі, як це відзначається у багатьох інших замкнутих імен. Замість цього його енергія отримує інший напрям - Макар використовує її на конкретне рішення проблеми, що викликала конфлікт, тоді як помста дуже рідко входить в його плани.

Крім того, йому не доводиться ховати свої образи ще і тому, що він зазвичай уміє відразу постояти за себе, вважаючи за краще "махати кулаками" не після "бійки", а в самий розпал такої. Проте і душевних почуттів до кривдника після вирішення конфлікту він теж не випробовуватиме.

Стриманий, енергійний Макар має усі шанси добитися значних успіхів в якій-небудь кар'єрі і тим самим задовольнити свої честолюбні запити. Він досить легко входить в колектив, і за його небагатослів’ям часто можна побачити готовність прийти на допомогу. Ось тільки не потрібно намагатися використати його уміння співчувати в корисливих інтересах. Сприятливий характер і для нормального сімейного життя, якщо звичайно в сім'ї діють принципи справедливості. У іншому ж Макару можна побажати трохи більше відкритості у відношенні з близькими і почуття гумору. Це допоможе уникнути деяких непорозумінь і життєвих помилок.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Макар

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість