Значення імені Майя

Значення імені Майя

Енергетика імені Майя має колосальну емоційну силу і рухливість. Досить просто відкрити будь-який словник, щоб побачити, які сильні образи пов'язані з мелодією цього імені: маятник, маятися, маяк, маячити. Одним словом, неспокійне ім'я дісталося Майї. Крім того, достатня рідкість імені на сьогодні ще більше посилює і без того потужну енергетику.

Усе це призводить до того, що зазвичай з самого дитинства характер Майї не відрізняється рівністю і поступливістю. Навпаки, в усій її поведінці відчувається значна норовистість. Вона рухлива, товариська, часто буває заводієм навіть серед хлопчиків, при цьому зовсім не обов'язково намагатися образити Майю, щоб викликати її бурхливе невдоволення. Швидше, вже вона образить будь-кого, якщо людина не відповідає її вимогам.

Навряд чи темперамент Майї дозволить їй устигати за усією без виключення шкільною програмою: змусити її терпляче корпіти над домашніми завданнями - справа майже немислима. Зате дуже навіть ймовірно, що її рухлива емоційність проявлятиметься в частій зміні інтересів, серед яких можуть бути і шкільні предмети, особливо ті, в яких Майю не змушували до вчення. Тут величезна енергія часто дозволяє їй швидко перейти з розряду тих, що відстають у відмінниці.

Ці ж риси залишаються властиві Майї і в дорослому житті. Вона, безумовно, здатна на багато що і могла б зробити прекрасну кар'єру, якби тільки зуміла цілком віддатися одній якійсь справі. Втім, якщо Майї вдасться знайти собі професію, що вимагає великої рухливості і швидкого перемикання з одного на інше, то її бурхливий характер був би тут дуже до речі. Та і на сімейному житті це могло б відбитися до кращого, а так, не маючи іншого виходу, норовистість Майї в першу чергу відбиватиметься на взаємовідносинах з чоловіком і дітьми. Найсприятливіше ж, якщо Майя зуміє урівноважити свою рухливість якою-небудь творчістю, де її емоції знайдуть собі набагато краще застосування, ніж в конфліктах з близькими.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Майя

М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля
Й - приземленість і практичність
А - сила і воля