Значення імені Лука

Значення імені Лука

Потрібно, напевно, бути сліпим, щоб не помітити явну асоціацію імені Лука із словом "лукавий", проте, як це часто буває, занадто явна вказівка на яку-небудь якість викликає зворотний ефект. Не виключено, що саме натяк на хитрість, що міститься в імені, викличе в душі у Луки неприйняття якої б то не було брехні і нещирості як своїй, так і чужий. Хоча, звичайно, в окремих випадках Лука і справді може навчитися лукавству виходячи з того простого міркування, що раз вже все одно над ним жартують і підозрюють, то чом би не використати цю якість в корисливих цілях? Втім, це трапляється украй рідко.

Так це або ні, проте ім'я все ж примушує Луку замислитися над проблемою людських взаємовідносин, що зазвичай допомагає йому непогано розбиратися в психології і досить тонко відчувати співрозмовника. Цілком можливо, що він дуже гостро відчуватиме чужу фальш, визначаючи її по щонайменших інтонаціях голосу. Крім того, урівноважена енергетика імені наділяє Луку хорошим аналітичним розумом.

Зазвичай людина з таким ім'ям має значну самолюбність і схильна до честолюбних спрямувань. Можливо, йому дещо бракує пробивних здібностей, але відносячись до справи як до необхідності і використовуючи тверезий розрахунок, він може домагатися непоганих результатів в кар'єрі. Найдобріше його таланти розкриваються в сферах, що вимагають спокійного міркування і копіткості.

У сімейному житті у нього теж не передбачається великої кількості проблем. Він хороший хазяїн, рідко коли гарячиться і не схильний зривати своє роздратування на близьких людях. Єдине, чого він навряд чи коли зможе пробачити, так це нещирості і таємних зрад.

Інакше складається життя тих, хто вважає за краще називати себе Лук'яном. В цьому випадку усі перелічені аспекти можуть бути перекреслені імпульсивністю і гарячністю Лук'яна. Зате, з іншого боку, його вже навряд чи хто зможе докорити в нестачі пробивних якостей.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Лука

Л - винахідливість, артистичність і логіка
У - співпереживання, боязливість і ранима
К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
А - сила і воля