Значення імені Луїза

Значення імені Луїза

Це звучне і неординарне ім'я не грішить зайвою прямотою. Навпаки, його енергетика припускає величезну гнучкість, якщо не сказати виверткість. Передусім слід зазначити, що в нашій країні таке ім'я не дається дитині просто так, аби якось назвати - зазвичай батьки Луїзи ще до її народження хочуть підкреслити незвичність своєї дочки. Прислухайтеся, не Ліза, а саме Луїза.

Це ж відноситься і до того випадку, коли дівчина сама вирішує перетворитися із звичайної Лізи в Луїзу, завернувшись у своє ім'я як в красивий імпортний фантик. Що робити, для жінок дуже характерно відноситися до свого імені немов до прикраси, так що і ім'я для Луїзи може послужити вагомим доповненням до усіх інших жіночих аксесуарів, або, переходячи на сучасний сленг, "прибамбасам".

В першу чергу це вказує на величезну самолюбність Луїзи, а виходячи з цього і характер вже визначається більш-менш чітко. До речі кажучи, зовсім не факт, що Луїза відрізнятиметься значною самовпевненістю, набагато частіше буває, що за цим імпортним ім'ям жінка намагається приховати свою невпевненість в собі, можливо навіть самоствердитися з його допомогою. Принаймні, з великою вірогідністю можна стверджувати, що самолюбність Луїзи буде дуже і дуже чутливою або навіть хворобливою.

Чималу роль також грає закладена в імені гнучкість - Луїза найчастіше грає якусь вибрану роль, з чого і будує свою лінію поведінки. У неї досить гнучкий розум, який в усьому, окрім самолюбності, переважає над почуттями. Вона досить обережна і, напевно, здатна здійснити якісь свої мрії, пов'язані з кар'єрою або вдалим шлюбом. Ось тільки для справжнього щастя їй зазвичай бракує деякої щирості і душевної відкритості. Досягти ж цього можна, тільки згладивши і урівноваживши свою самолюбність.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Луїза

Л - винахідливість, артистичність і логіка
У - співпереживання, боязливість і ранима
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
3 - висока інтуїція і фінансове незадоволення
А - сила і воля