Значення імені Людмила

Значення імені Людмила

Це ім'я схоже на плескіт води від каменю, що впав, і круги, що розходяться по поверхні озера. Так і в імені Людмила пов'язані в єдине ціле два різнорідних почала. Легко можна побачити, що перша частина слова має достатню твердість, тоді як закінчення дуже і дуже м'яке. Цікаво, що деякі Людмили свідомо користуються двоїстістю імені, залежно від обставин представляючись то Людою, то Милою. Ще ім'я схоже на ваги, що намагаються урівноважити одночасно і м'якість, і твердість характеру.

Такий пошук рівноваги зазвичай призводить до того, що Людмила з дитинства починає відрізнятися аналітичним складом розуму, який значною мірою маскує її чуттєвість, в той же час не дозволяючи цій чуттєвості перерости в пристрасність. Які б емоції не охоплювали Люду, вона все одно намагається вибрати з усіх варіантів поведінку найкращий, на її думку. Іноді це виходить, іноді ні, але все одно нервові зриви Людмили рідко бувають занадто сильними. Вона може пошуміти, обидитися, але, швидше за все, досить швидко візьме себе в руки. При цьому Люда не позбавлена деякого кокетування, що також є наслідком її логічності і розвиненої самолюбності.

Часто вже з малих років Люда знає, що їй потрібно робити, що ні, а також що можна і чого не можна. При цьому її урівноважена розумом чуттєвість, швидше за все, приведе до ранніх думок про заміжжя. Інший раз вона вже з дитинства починає серйозно готувати себе до сімейного життя, і недивно, якщо це приведе до раннього браку, ледве тільки Люда отримає від батьків самостійність. Тут правда, дуже швидко може з'ясуватися, що далеко не усе в житті можна спланувати, особливо якщо йдеться про людські взаємовідносини.

Часто Людмила починає застосовувати свої розумові здібності для того, щоб підігнати характер чоловіка під свої уявлення про те, яким має бути її чоловік. Недивно, якщо з боку чоловіка це викликає заперечення аж до відкритого конфлікту, і тут незайве пам'ятати, що щастя не можна спланувати, оскільки щастя - усього лише повнота почуттів і довіра до Долі і до близьких людей. Якщо цього немає, то як би не поводився чоловік, вона все одно залишиться невдоволеною.

Нерідко Людмила намагається реалізувати себе в кар'єрі, і в цьому їй можуть добре допомогти такі якості, як уміння бути наполегливою і дипломатичною. Хоча звичайно, іноді набагато доречніше більше довіряти своїм почуттям, ніж розуму.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Людмила

Л - винахідливість, артистичність і логіка
Ю - жорстокість, великі амбіції і відсутність регулярності
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
И - приземленість і практичність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля