Значення імені Люція

Значення імені Люція

Ім'я Люція (Лючія) досить поширене в католицьких країнах, у нас же де його можна зустріти нечасто, Люція іноді вважає за краще представлятися Людмилою. Принаймні то, як вона представляється, може служити "лакмусовим папірцем", що дозволяє визначити міру самолюбності Люції, а кажучи точніше - активність цієї самолюбності і те, як вона відбивається на її поведінці. Так, жінка, яка представляється Людою, вважає за краще триматися досить скромно, проте це зовсім не означає, що вона недооцінює себе.

Швидше, навпаки, просто свій успіх вона зв'язує не стільки з громадським визнанням, скільки з конкретним досягненням яких-небудь цілей, будь то кар'єра або досягнення матеріальних благ. Люція ж прагне більше бути на видноті, вона більш рухлива і не позбавлена деякого артистизму.

Втім, і в тому і в іншому випадку найбільш значну роль грає цілеспрямованість Люції, а також її енергійність і урівноваженість. Навряд чи цим жінкам можна докоряти в надмірній емоційності, почуття Люції рідко б'ють через край, і вона уміє ними управляти. Можливо, це і заважає їй бути легковажною і безпосередньою, зате почуття її відрізняються постійністю і глибиною.

До того ж в ній досить непогано вдумливість поєднується з рішучістю - Люція людина справи і у неї є усі шанси довести цю справу до логічного кінця. А ось те, яка буде її життєва мета, багато в чому залежить від її батьків, адже урівноважена Люція досить легко піддається вихованню і зазвичай дотримується в житті сталої з дитинства системи цінностей.

В цілому її життя не обіцяє занадто різких поворотів і перепадів, у неї досить непогані взаємовідносини як на роботі, так і в сім'ї. Крім того, енергійна Люція уміє справлятися з домашніми справами, не роблячи з них трагедію, що для сімейного щастя дуже навіть важливо.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Люція

Л - винахідливість, артистичність і логіка
Ю - жорстокість, великі амбіції і відсутність регулярності
Ц - претензії на лідерство і зарозумілість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність