Значення імені Любов

Значення імені Любов

Який би привабливий сенс не вкладався в це ім'я, неважко помітити, що звучить воно досить твердо і пристрасно. У нім є порив, сила, так що ця любов може не стільки зігріти, скільки обпалити і змучити людину і в першу чергу саму Любу. Що робити, реальність зазвичай далека від обивательських представлень.

Приблизно те ж саме сталося із словом ангел - різдвяні листівки малюють рожевощоких нешкідливих немовлят, тоді як усі святі книги говорять про ангелів як про воїнів, на чию потужність неможливо дивитися без нестерпних мук. Так само і Сонце, його добре споглядати тільки здалека, та ще крізь серпанок хмар, інакше ж воно просто обпалює людині ока. Ну а крім того, обивательське значення слова любов в силу частого вживання стирається, і на перший план виходить тверда і пристрасна мелодія самого імені.

Одним словом, ім'я здатне наділити Любу дуже непростим і далеко не м'яким характером. Втім, твердість імені робить її терплячою і стриманою, вона привітна в спілкуванні, доброзичлива, проте це почуття дуже далеке від зворушливої безтурботності. Варто тільки зачепити її самолюбність, як може статися вибух і від прихильності не залишиться і сліду. У Люби зазвичай дуже сильна воля, найчастіше вона вже з дитинства знає ціну слову "потрібно" і багато часу і сил віддає навчанню. Нерідко вона може триматися в колективі осібно.

Тут чималу роль грає достатня замкнутість імені, але навіть якщо Любов зовні буде товариська і життєрадісна, усередині у неї все одно житиме інша людина, що занурена у свої власні думки і обмірковує свої власні плани. Краще всього ці якості Люби проявляються в її кар'єрі. Вона може бути дуже наполегливою, і невдачі не вибивають її з колії. Не боїться вона і копіткої щоденної праці, що робить її хорошим, хоча і досить упертим працівником. Особливо ж сприятливо, якщо в кар'єрі Люба зуміє поєднати роботу зі своїм духовним інтересом.

Річ у тому, що в силу поєднання емоційності і стриманості більшість почуттів матимуть характер глибокої пристрасті, і тому якщо в дитинстві їй були щеплені які-небудь інтереси, то зазвичай вона зберігає їх на все життя. Це ж торкається і любовних стосунків Люби, в яких вона, швидше за все, намагатиметься зберегти вірність одній-єдиній людині. Ось тільки в сім'ї може не зовсім сприятливо проявитися Любина воля і твердість, вона зазвичай хороша хазяйка, але цілком можливо, що намагаючись управляти своїм чоловіком, вона спровокує безліч сімейних скандалів.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Любов

Л - винахідливість, артистичність і логіка
Ю - жорстокість, великі амбіції і відсутність регулярності
Б - стабільність і пробивні здібності
О - експансивність і емоційність
В - мінливість і відсутність регулярності