Значення імені Лоліта

Значення імені Лоліта

Лоліта - ім'я легке, але надзвичайно збудливе. Воно як дзвін, торкни його - і один тільки Бог знає, коли вщухне гул. На додаток до усього енергія цього імені більше спрямована всередину, ніж назовні, і це не дає емоціям Лоли легкого виходу. Більш того, Лоліта часто усі події пропускає через своє серце, і як дзвін, який розсіює свою енергію в довго не стихаючій музиці, так і Лола - її напруга може примушувати її "гудіти" вражаюче довго. Таким чином, у випадку з Лолою в наявності небезпека не лише підвищеної збудливості, але також і зниженій здатності управляти своїми емоціями.

Найголовніше, від чого хотілося б застерегти Лолу, а заразом і батьків, що виховують її, так це від яких би то не було спроб пригнічення емоцій - жодному Шварценегеру у світі таке не під силу, в тій або іншій формі емоції все одно знаходять собі вихід, а нерідко навіть в силу занадто жорсткого пригнічення почуття набувають збоченої форми.

Набагато доречніше управляти своїми емоціями не стільки грубою силою волі, скільки розумом, направляючи енергію в яке-небудь безпечне або навіть корисне русло. Так, скажімо, ви почули критику у свою адресу. Реакція на ущемлену самолюбність може статися у вигляді простої образи і бажання почати з'ясовувати стосунки. Розумно? Чи не розумніше пом'якшити ситуацію жартом? Гумор призводить до рівноваги, і в цих умовах емоційний сплеск від нещодавньої сварки, здатний потроїти ваші сили і викликати загальний душевний підйом. Спробуйте - у веселої людини і справи виходять краще.

Зате вже в чому Лолі не відмовиш, так це в її наполегливості. Вона дуже рухлива і товариська, уміє запалювати людей своїм ентузіазмом і в силу цього може добитися колосальних успіхів в житті, шкода тільки, що усе це нерідко буває перекреслено її хворобливою самолюбністю. Напевно, варто все ж навчитися трохи легше і веселіше відноситися до життя і до самої себе, якщо, звичайно, Лолу не спокушає перспектива розтратити свої душевні сили на вічні конфлікти і образи.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Лоліта

Л - винахідливість, артистичність і логіка
О - експансивність і емоційність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Т - тонка творча натура
А - сила і воля