Значення імені Ліна

Значення імені Ліна

Ліна, Ліана, Ляна - ось три сторони одного і того ж імені, і усі вони звучать по різному. Ліна - в цьому імені легка рухливість, нестримність; Ліана - претензійність і пластика; Ляна - чуттєвість і схильність до самоспоглядання. Яка з цих сторін переважає в Ліні? Чи усе це знайде своє відображення в її характері в рівній мірі? Останнє уявити собі досить важко.

Проте саме така різноманітність варіантів, як не дивно, і є однією з найважливіших характеристик енергетики імені, адже в силу цього ще більше посилюється властива усім варіантам рухливість. Не виключено, а швидше, навіть дуже ймовірно, що за своє життя Ліна приміряє на себе усі ці маски і, можливо, зупиниться на якій-небудь одній, а може вважатиме за краще користуватися ними по черзі залежно від обставин.

Ось і виходить, що незначний начебто факт "різнолікості" імені надає людині щонайширші можливості. Передусім така увага до свого імені і до себе робить Ліну дуже самолюбною людиною, а можливість бути різною поволі схиляє її до скритності. У якому ступені це проявиться і як позначиться на долі - сказати однозначно важко. Занадто вже широкі можливості. Скажімо, у жінки, що зупинила свій вибір на імені Ліана, переважатиме деяка владність, у Ляни, у якої самолюбність задоволена вже красивим м'яким ім'ям - швидше за все, чуттєвість або розрахунки на вдалий шлюб.

Проте слід сказати, що більшість жінок зупиняють свій вибір на імені Ліна і в їх характері відзначається схильність до логічності, цілеспрямованість і в той же час підвищена емоційність. Ліна на перший погляд проста в спілкуванні, проте найчастіше за цим ховається її ранима натура, просто вона намагається не показувати своїх образ або внутрішніх переживань. Усе правильно, адже вона звикла грати якусь роль!

Вона енергійна, як правило, має почуття гумору, проте при її скритності цього виявляється замало, щоб позбавитися від внутрішньої напруги. Це і представляє для неї найбільшу небезпеку, оскільки рано чи пізно Ліна може стати дуже дратівливою. Найсприятливіше ж для Ліни - це перестати копити нервову напругу; краще просто згладити самолюбність, обернувши своє почуття гумору до себе самої. Саме добра самоіронія дозволить їй зменшити кількість проблем у своєму житті і вивільнити внутрішню енергію на плідніше заняття, ніж порожні переживання.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ліна

Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
А - сила і воля