Значення імені Лілія

Значення імені Лілія

Якщо батьки дають дитині таке красиве і крихке ім'я, як Лілія, то, швидше за все, вони мають намір неабияк розбалувати дочку своїй надмірною любов’ю. Втім, навіть якщо цей прекраснодушний порив і пройде у них після перших гірких плодів такого виховання, то все одно красиве ім'я зробить свою справу.

На жаль, енергетика імені Лілія здатна затягнути людину у свій солодкий вир, воно зачаровує і наводить думки про тонку душевну організацію власниці цього імені, про її беззахисність, і взагалі, про усе те, що розуміється під терміном "слабка стать" і що не може зруйнувати ніяка емансипація. Одним словом, дуже ймовірно, що Ліля виросте напрочуд самозакоханою і вередливою жінкою.

Звичайно, життя поступово відучуватиме Лілію від цього, раз у раз провокуючи конфліктні ситуації, проте тут, швидше за все, спрацює ще одна риса енергетики імені - рухливість, що в першу чергу відіб'ється на жвавості Лілиного розуму, тобто і на виверткості і винахідливості.

Що і говорити, жвавому розуму можна знайти більше гідне застосування, але це вимагає серйозних виховних зусиль, частіше ж Ліля, надана самій собі, з самого дитинства починає застосовувати цю якість для того, щоб добитися бажаного від батьків і від оточення. Вона може уміло пускати в хід сльози, може ставати ласкавою і слухняною, може рано навчитися хитрувати, і усе це для досягнення своєї головної мети. Причому така якість навряд чи з віком зникне, напевно Лілія знайде спосіб підпорядкувати своїм бажанням і примхам якого-небудь чергового кандидата на її руку і серце.

Іноді в характері Лілі занадто явно починає проступати владність. Це, до речі, легко вгадати, якщо вона вважає за краще називати себе Ліліаною. В цьому випадку вона може не обмежитися роллю чисто сімейної королеви і, цілком можливо, направить свої зусилля на яку-небудь кар'єру. Не знаю, як до подібної перспективи відносяться батьки Ліліани, але якщо вони хочуть уникнути надмірного егоїзму своєї дочки, їм бажано почати виховання в самому ранньому віці і постаратися прищепити їй уміння помічати чужі проблеми і поважати не лише свої, але і чужі бажання. Та і самій Лілі навряд чи це завадить, адже врешті-решт, молодість не вічна, бажання рано чи пізно починають затухати, і в'янення для неї може стати дійсно глобальною катастрофою. В той же час, навчившись дарувати людям справжню глибоку любов, Лілія може знайти в ній надійний притулок від прийдешньої порожнечі, старості і самотності.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Лілія

Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність