Значення імені Лідія

Значення імені Лідія

Енергетика імені відрізняється достатньою твердістю і значною рухливістю. Зазвичай це проявляється в тому, що Лідія дуже товариська, причому прагне спілкуватися з усіма на рівних, не дуже-то звертаючи увагу на чини і регалії. Для неї це цілком природно, хоча потрібно помітити, далеко не завжди це знаходить розуміння серед "сильних світу цього". З іншого боку, вона рідко прагне показати свою перевагу і тому зазвичай серед оточення славиться людиною простою і без комплексів. Найчастіше це враження виявляється вірним, оскільки самолюбність Ліди важко назвати хворобливою.

Ім'я наділяє Ліду досить сильним характером, у разі чого вона запросто може постояти за себе і дуже рідко відчуває стан невпевненості і сумніву. Втім, в конфліктах вона рідко переходить межі необхідної оборони, ім'я мало схиляє її до агресії, а життєрадісність дозволяє не занадто глибоко піддаватися своїм образам. Більш того, Ліду добре притягати в якості третейського судді, де вона може швидко вирішити чужу суперечку за допомогою свого почуття гумору і урівноваженості.

Єдине, чого, мабуть, не дістає енергетиці імені - це чіткій спрямованості на яку-небудь мету. Часто Ліда почуває себе настільки упевнено, що їй просто немає нужди зайвий раз доводити свою цінність і тому вона може просто розледачіти. Тут криється чимала небезпека, і тому дуже добре, якщо батьки в дитинстві прищеплять Лідії який-небудь інтерес. Тоді у Лідії будуть усі шанси зробити прекрасну кар'єру. Вона може бути хорошим керівником, якого підлеглі поважатимуть і любитимуть за справжню демократичність і беззлобність. Урівноважений тверезий розум дозволить їй добитися успіху і в самостійному бізнесі. Гірше у неї виходить працювати в областях, що вимагають бюрократизму і чиношанування. Втім, до останнього Лідія і не випробовує тяги.

Швидше за все, у Ліди не виникне особливих труднощів з особами протилежної статі. Вона не прагне до переваги, але і не обожнює чоловіка. Лідія зазвичай любить посидіти в хорошій компанії, де часто користується успіхом, але цей успіх не кружить їй голову. У сім'ї вона теж гармонійно поєднуватиме свою незалежність з повагою до чоловіка, так що навряд чи конфлікти затьмарять її сімейне щастя. Ось тільки бажано їй бути трохи обережніше з облаштуванням частих застіль, оскільки так недовго занадто сильно прив'язатися до алкоголю.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Лідія

Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність