Значення імені Лія

Значення імені Лія

Енергетика імені Лія відрізняється легкістю, емоційною збудливістю і відкритістю, що по суті і відповідає типовому уявленню про чисто жіночий характер. Поза сумнівом також і те, що Лія матиме дуже розвинену самолюбність - ім'я достатньою мірою залучає до себе увагу і викликає інтерес.

Позначається і відсутність в нім чіткої цілеспрямованості, навпаки, замість якої б то не було прямолінійності енергетика припускає обертання навколо якого-небудь емоційного центру, що привертає в даний момент увагу Лії, а що людину в переважній більшості випадків цікавить більше, ніж його власна персона? Адже навіть з розмов люди найбільше віддають перевагу розмовам про себе. Таким чином у Лії досить сильно виражена схильність до егоїзму, проте не можна забувати, що схильність - це ще не егоїзм. Врешті-решт, немає людей байдужих до себе самого, просто у Лії трохи більше небезпека, що називається, зациклитися на цій любові до самої собі.

Втім, самолюбність - це не єдиний центр обертання емоцій Лії , як бджола ніколи не крутиться над однією квіткою, так і Лія зі своєю емоційною рухливістю завжди знаходить щось цікаве в житті. Вона дуже допитлива, і дуже шкода, що її енергетика мало припускає стриманість, можна навіть сказати, абсолютно не припускає, так що інтерес Лії до чого-небудь частенько стає нав'язливим, а це як відомо, вагомий привід для усіляких непорозумінь в спілкуванні. Зате вже якщо Лія навчиться бути стриманою, так це буде її особиста заслуга. Як мовиться, усе в її руках.

З іншого боку, невміння приховувати свої емоції робить її дуже безпосередньою і щирою жінкою, ось тільки почуття її рідко бувають занадто глибокі. Хто знає, яка квітка притягне її увагу завтра? Зате і негативні емоції не затримуються в ній занадто надовго. Найсприятливіше ж для неї, якщо вона все-таки навчиться проявляти певну витримку по відношенню до своїх почуттів, інакше схильність до непостійності не дозволить їй добитися успіху в кар'єрі, та і домашні обов'язки теж вимагають достатнього терпіння.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Лія

Л - винахідливість, артистичність і логіка
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність