Значення імені Лев

Значення імені Лев

Це ім'я говорить саме за себе, людина, яка називає себе левом повинна або хоч трохи відповідати силі цього образу, або ж його ім'я набуде характеру кепкування. Насамперед ще в період дитинства Лев може стати об'єктом дитячої гри в дразнилки, коли сусідські діти намагатимуться довести його своїми кепкуваннями до білого каління, щоб Лев трохи поганявся за ними.

Втім, багато батьків, що дають своїй дитині таке ім'я, вважають за краще ізолювати хлопчика від шкідливого на їх думку впливу вулиці і часто тим самим роблять Леву воістину ведмедячу послугу. Врешті-решт, в дорослому житті Льву все одно доведеться мати справу з тими, хто виріс на такій же вулиці, і тут може позначитися його абсолютне незнання цих людей. Приміром, вони раптом здадуться йому грубими і злими, тому Лев і сам може озлобитися.

Сприятливіше складається доля Лева, коли він, що називається, дізнається життя. Рано чи пізно дитячі образи забуваються. Не виключено, правда, що в період юнацтва Лев почує багато кепкувань що до чоловічих якостей, які можуть ставитися під сумнів з боку суперників. Тут у нього два шляхи - або доводити свою мужність за допомогою сили і скандалів, або навчитися відноситися до цього спокійно. Тут дуже важливо не забувати, що ущемлена самолюбність іноді наділяє людину дуже неприємними рисами вдачі. Іноді навіть не заважає для самоствердження і побитися, щоб самолюбність отримала необхідне задоволення і надала людині упевненості у своїх силах.

Якщо в юнацький період Лев зуміє набратися упевненості в собі, то його характер дійсно відповідатиме його імені, поєднуючи в собі урівноваженість, добродушність, честолюбство і енергійність. Якщо ж ні, то усе це захмариться такими рисами, як дратівливість і підозрілість, що зроблять його характер нестерпним. Можливо, що оточенню це і не буде помітно, але ось сім'я від цих негативних якостей може постраждати.

Втім, енергія імені все одно схиляє Льва до деякої скритності, так що навіть якщо у нього і будуть проблеми з характером, то швидше за все, на кар'єрі це не відбитися, тим більше що, вибачте за каламбур, левова частка оточення дуже доброзичлива до носіїв цього імені.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Лев

Л - винахідливість, артистичність і логіка
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
В - мінливість і відсутність регулярності