Значення імені Леонід

Значення імені Леонід

Легкість, оптимізм і грунтовність досягли в енергетиці імені такої рівноваги, що сьогодні мабуть це одне з найбільш сприятливих для життя імен. Зазвичай це призводить до того, що з дитинства Леонід росте досить життєрадісною дитиною, досить товариською і мало схильною до конфліктів. Є, звичайно, і виключення, проте більшість носіїв цього імені мають якусь дивовижну здатність переводити конфліктну ситуацію жартома, що робить Леоніда душею компанії або ж просто дуже приємною людиною.

При цьому він примудряється не перегравати у своїй веселості і тому це не набридає ні йому самому, ні оточенню. Безумовно, і йому знайоме почуття невдоволення ким-небудь, він може і скипіти, але найчастіше поганий настрій виражається лише в потиску плечима, ну, може, ще рукою махне, мовляв, ну тебе. Правда, якщо конфлікт все ж дійде до бійки, то швидше за все, він і до цього буде готовий.

В той же час на відміну від інших життєрадісних імен в цьому імені окрім урівноваженості закладений достатній заряд честолюбства і досить енергійної діловитості, що робить Льоню не лише приємним в спілкуванні, але і наділяє його хорошими діловими якостями. Проте для самореалізації йому потрібна велика мета, без якої він може поступово розледачіти. Не виключено також деяка пристрасть до алкоголю, властива багатьом компанійським людям.

Такі якості в молодості часто забезпечують Леоніду успіх серед жінок, що втім, навряд чи закрутить йому голову, і ці ж якості дозволяють створити в сім'ї усі умови для нормального життя. Він досить хороший хазяїн, у вихованні дітей уміє проявити і турботу і твердість, але часом усе може перекреслитися тягою до спиртного. Найбільш оптимально для Леоніда поєднувати тихе сімейне життя з великими планами, що стосуються кар'єри або особистих занять. В цьому випадку він не втратить сенс життя і, швидше за все, удача не залишить його.

Якнайкраще його позитивні якості можуть знайти собі застосування в усіх сферах, пов'язаних з громадською увагою, будь то сцена, політика або ж створення яких-небудь дитячих або дорослих організацій. З нього може вийти прекрасний менеджер, керівник або актор. З іншого боку, ім'я мало схиляє його до тихої і непомітної праці, тим більше якщо Леонід вже встиг хоч трохи покрутитися в суспільстві і добитися деяких успіхів. На жаль, позбувшись цього, Льоня цілком може впасти в депресію.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Леонід

Л - винахідливість, артистичність і логіка
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
О - експансивність і емоційність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Д - примхливість, комунікабельність і привітність