Значення імені Лазар

Значення імені Лазар

По своїй енергетиці ім'я Лазар дуже виразне, воно припускає глибину почуттів, внутрішню міцність і урівноважену м'якість. Одна біда - мабуть, воно занадто вже серйозне. Напевно, саме з цієї причини Лазар з дитинства росте дуже самолюбною і вразливою людиною. Він незлобивий, навіть швидше добродушний, уміє співчувати оточенню, але ось ця серйозність примушує його занадто хворобливо відноситися до всякого роду непорозумінь і негараздів життя. Ще більше це посилюється внаслідок рідкості і помітності імені. Іноді Лазар настільки чутливий до образ, що хоч і не бажає ні помсті, ні якої би то не було сатисфакції, він все одно тяжко переживає конфлікт.

Взагалі, за своїми якостями, та і по асоціаціях, що викликаються, ім'я дуже співзвучно загальному духу християнської релігії - не даремно адже саме Лазар є одним з найбільш помітних героїв Євангелія, не рахуючи звичайно Христа і його найближчих сподвижників. Втім, це зовсім не означає, що сучасному Лазарю буде обов'язково властива релігійність, до релігії він може бути повністю байдужий, проте отака христолюбивість все ж так чи інакше знайде відображення в його характері.

Іноді, правда, самолюбність Лазаря розвивається до такої міри, що навіть починає проявлятися в упертості і деякій гарячності в спорах. Крім того, занадто серйозно відносячись до життя взагалі і до себе зокрема, Лазар може знаходити заспокоєння в оптимістичних мріях. З одного боку, це добре, але з іншої - ці надії на світле майбутнє часто тільки підкреслюють негативні моменти "темного" сьогодення, тому сьогоднішній день в очах Лазаря може здатися ще нікчемнішим, ніж він є насправді.

В деяких випадках це його невдоволення життям і терпляче очікування прекрасних змін набуває характеру надриву. Що і говорити, з таким характером Лазарю припаде ой як нелегко, і справа тут не стільки в інтелігентності Лазаря, скільки в його трохи похмурому погляді на справжні умови життя.

Найсприятливіше доля Лазаря може скластися у тому випадку, якщо він навчиться любити життя такий, яка воно є, а заразом почне поєднувати свою м'якість з добрим почуттям гумору. Інакше в спілкуванні з ним люди можуть переживати дивне гнітюче почуття, що створить йому безліч зайвих складнощів.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Лазар

Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
3 - висока інтуїція і фінансове незадоволення
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість