Значення імені Лавр

Значення імені Лавр

Попри те, що походження імен Лавр і Лаврентій різне, все ж спільність їх енергетики дозволяє розглядати їх в одному розділі. Та і в силу сьогоднішньої рідкості і співзвуччя цих імен, свідомість більшості людей розглядає їх як варіації одного і того ж імені.

Передусім слід зазначити ту твердість і упевненість, яку має енергетика цього імені. По своїх завдатках Лавр може випробовувати імпульс до лідерства, при цьому він досить урівноважений, проте наділений колосальною самолюбністю часто надмірно різко реагує на яку-небудь конфліктну ситуацію. Особливу роль грає образ правої руки Сталіна - Лаврентія Берії.

Маючи такого тезка, названого мало не головним винуватцем сталінських репресій, недивно, якщо сучасному Лавру доведеться не раз відстоювати свою честь і гідність. Подібні нагадування можуть сприйматися їм занадто хворобливо, проте не схильний до агресивності і уміючи зберігати рівновагу, Лавр легко може здолати цей негативний вплив і затвердитися в суспільстві.

Цікаво, що до тих пір, поки його положення в колективі не стане досить міцним, Лавр не квапиться проявляти своє прагнення до лідерства. Зате у своєму звичному колі його вольові якості і уміння урівноважувати свої глибокі емоції як би самі собою забезпечують йому місце лідера. З нього міг би вийти прекрасний керівний працівник, не позбавлений до того ж творчого уяви.

Користуючись здатністю приводити в рівновагу свої пристрасті і почуття, Лавр нерідко відкриває в собі прекрасні аналітичні здібності і проникливий розум. Одним словом, він має усі шанси реалізувати себе в найрізноманітніших сферах людської діяльності, але єдине, чого йому мабуть не вмстачає для повноцінного успіху і щастя - це почуття гумору.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Лавр

Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності
Р - догматичність і самовпевненість