Значення імені Лайма

Значення імені Лайма

Ім'я Лайма має досить незвичайну енергетику, в нім відчувається хороша рухливість, урівноваженість і цілеспрямованість, проте в самому центрі цієї енергетики створюється дещо нестійке положення, що посилює імпульсивність Лайми і забезпечує деяку непередбачуваність її поведінки. В цілому жінка з таким ім'ям тримається в суспільстві досить самовпевнено.

Вона, поза сумнівом, дуже самолюбна і емоційна, але прекрасно володіє своїми почуттями - приблизно як досвідчений водій упевнено веде свою машину по знайомій трасі. Тим несподіваніше на її шляху виникає ця небезпечна слизька ділянка, де машині бракує зчеплення з дорогою, а стосовно самої Лайми - деякої витримки.

Насправді, енергетика Лайми влаштована таким чином, що у момент найбільшої напруги в ній створюється значна невизначеність, яка ще більше ускладнюється емоційною імпульсивністю, що зростає у цей момент. В силу цього в житті Лайми з'являється деяка небезпека нервових зривів, коли одному тільки Богові відомо, куди занесуть Лайму емоції, що несподівано посилилися.

При цьому не можна сказати, що ці емоції відрізняються якоюсь неймовірною силою, головна їх небезпека полягає саме в несподіваності і відсутності у момент їх виникнення твердого грунту під ногами. Неначе, вийшовши на слизьку ділянку шляху, Лайма замість того, щоб ударити по гальмах, випадково натиснула на акселератор.

Звичайно, в житті така непередбачуваність не так небезпечна, як за кермом автомобіля, але і тут вона може створювати певні складнощі. Найчастіше цілеспрямована і урівноважена Лайма намагається наполегливо йти до своєї мети, вона логічна і послідовна, проте імпульсивність, що частенько прокидається в ній, може штовхнути її на необдумані і нелогічні кроки. У ці хвилини у неї можуть випліскуватися усі ті емоції, якими раніше вона, здавалося б, так успішно керувала. Лайма раптом може в серцях наговорити людині купу гидот, або ж несподівано кинути почату справу на півдорозі.

Проте незважаючи на усі складнощі, ця ж якість іноді здатна надати Лаймі певний шарм і неповторність, адже тут важливе те, як саме усе це проявлятиметься. Головне, щоб за цим не стояла конфронтація з оточенням, тоді і непередбачуваність починає сприйматися як імпульсивна безпосередність. Якщо ж на додаток до усього навчитися ставитися до себе з гумором, то така якість не лише не зламає долю, але і збагатить життя новими фарбами.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Лайма

Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
Й - приземленість і практичність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля