Значення імені Лада

Значення імені Лада

Красиве ім'я - ще не означає красивий характер. На жаль, хоч і не в усіх, але у багатьох випадках усе виходить якраз навпаки. Так от і з Ладою - при усіх незаперечних перевагах її енергетики у неї багато шансів стати власницею дуже небезпечного характеру.

Нічого складного і містичного тут немає, по-перше, такі красиві і рідкісні імена дають зазвичай своїй дитині ті батьки, які в нім душі не чають і готові балувати своє чадо; по-друге, красиве і рідкісне ім'я значно посилює самолюбність свого носія; і по-третє, якщо ім'я безпосередньо говорить людині: "Ти Лада, а значить добра, хороша", то питається - навіщо намагатися стати ще краще, якщо я і так досить добра? Таким чином, Лада вже має шанс стати розпещеною, самолюбною і самовпевненою жінкою.

Втім, усі ці якості можуть проявлятися абсолютно по-різному. Буває так - хіба мало що людина думає про себе, головне нікого не чіпає і нікому нічого не нав'язує. З Ладою ж складніше - в її енергетиці відчувається хороша динаміка (не плутати з ходовими характеристиками автомобіля Лада!), відкритість, енергійність, наполегливість і твердість. Що і говорити, прекрасні якості! Шкода тільки, що саме вони у поєднанні з колосальною самолюбністю роблять характер Лади, м'яко кажучи, важким.

У більшості випадків Лада дійсно стає рішучою і цілеспрямованою жінкою, звиклою завжди домагатися свого і що не уміє ні відступати, ні співчувати тим, хто стоїть у неї на шляху. Якби йшлося про машину, то інспектор ДАІ, штрафуючи Ладу, міг би зробити собі стан! Але життя - це не дорога, принаймні не асфальтова, і Лада має усі шанси добитися успіху. Не виключені, звичайно, аварії у вигляді всіляких конфліктних ситуацій, але вони навряд чи зупинять цю енергійну жінку, що має колосальний запас твердості і самовпевненість.

Проте не варто забувати, що успіх і щастя - суть різні речі, і якщо Лада бажає набути цього самого щастя, то знайти його можна тільки в щирих і довірчих стосунках з близькими людьми. Найсприятливіше ж складеться її доля, якщо вона зуміє поєднати свої самолюбність і самовпевненість з повагою до інших людей. Тоді і друзів у неї значно додасться, і сімейні стосунки не зруйнуються, коли перша закоханість почне помалу остигати.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Лада

Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
А - сила і воля