Значення імені Кузьма

Значення імені Кузьма

Кузьма - ім'я дзвінке і рухливе, але мабуть йому дещо бракує твердості. На жаль, позитивним цей факт не назвеш, особливо з урахуванням тих образів і асоціацій, які пов'язані з ним. Кожен знає такі приказки, як "Кузькіна мати" і "Такого Кузьму я і сам візьму".

Є, звичайно, ще і Кузьма Прутков, але і його класичний образ більше пов'язаний зі всілякою гостротою, чим з якою б то не було повагою до людини. У зв'язку з цим дуже важко чекати, що самолюбність сучасного Кузьми не стане хворобливою в силу надмірної дотепності оточення, адже нехай навіть ця гострота і не має під собою мети принизити людину, все одно мало хто любить, коли над ним потішаються.

Мабуть, єдиним порятунком для Кузьми може являтися його власне почуття гумору. Можна бути упевненим, що якщо схильність до дотепності в його характері буде відсутня, то Кузьма просто пропаде. Чи просто перетвориться на людину з явним комплексом неповноцінності. З іншого ж боку, наділений своєю дотепністю, Кузьма може не лише згладжувати негативні аспекти своєї чутливої самолюбності, але навіть і використати своє рідкісне і веселе ім'я для затвердження в колективі.

Так, в деяких елітних кругах іноді стають особливо модними такі "простонародні" імена, як Дуня, Феофан, Пафнутій і іже з ними, включаючи звичайно і Кузьму.

У іншому ж енергетика цього імені має на увазі беззлобність, добродушність і життєрадісність, і якщо питання хворобливої самолюбності будуть успішно вирішені, то цілком можна чекати, що життя Кузьми складеться вдало. Хоча, звичайно, для нормальної кар'єри йому б не перешкодило набратися деякої твердості.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Кузьма

К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
У - співпереживання, боязливість і ранима
3 - висока інтуїція і фінансове незадоволення
Ь - здатність до систематизації
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
А - сила і воля