Значення імені Ксенія

Значення імені Ксенія

Напевно, незайве буде відразу ж обмовитися: по суті, Ксенія і Оксана це цілком самостійні імена, проте спільність їх енергетики дозволяє розглядати їх в одному розділі. При цьому слід враховувати, що усі перелічені якості у Ксенії проявлятимуться в гострішій формі, в той час, як у Оксани багато рис вдачі дещо згладжені м'якшим звучанням імені.

Перше, що можна помітити в цих іменах - це цілеспрямованість і достатню незалежність. Звичайно, якщо Ксюшу батьки триматимуть в їжакових рукавицях, то вона може бути досить слухняною дитиною, хоча з віком це, швидше за все, приведе до досить гострого конфлікту "батьків і дітей". Частіше ж з малих років вона досить важко піддається впливу, і їй набагато логічніше буде просто пояснити необхідність тих або інших справ, чим примушувати зробити їх силою. Найсприятливіше ж - це прищепити дівчинці які-небудь інтереси.

Ксенія - це саме той випадок, коли уся енергія може віддаватися одній головній меті, будь то гра, робота, навчання або навіть конфронтація з кимось зі знайомих. Іноді це навіть набуває характеру зацикленості, правда, коли її інтерес перемикається на що-небудь інше, вона може і забути про старі справи і проблеми, з головою занурившись в нові.

У Ксенії зазвичай гостро розвинена самолюбність, часто з нею неможливо сперечатися, оскільки, ледве тільки мова зайде про її правоту, вона починає нагадувати дику кішку, готову у будь-який момент випустити кігті, хоча звичайно, в реальному житті замість кігтів використовуються досить влучні, а іноді і дуже хворобливі фрази і зауваження.

Така постійна готовність до самозахисту нерідко може неабияк зіпсувати Ксенії життя, оскільки подібна практика хоч і дозволяє зберегти свою незалежність, але по-перше, поступово розхитує нерви, а по-друге, створює сприятливий грунт для росту хворобливої самолюбності, що народжує замкнуте коло, розірвати яке можна тільки спокійнішим відношенням до себе і до оточення. Поки цього не станеться, важко чекати, що сімейне життя Ксенії складатиметься вдало і безтурботно, якщо, звичайно, її чоловік не знайде потрібних ключів, що дозволяють зробити з дикої кішки домашню.

Зате в професійному плані її здатність концентруватися на головній меті може знайти собі гідне застосування. Хоча і тут не виключені всілякі конфлікти і непорозуміння, так що при виборі професії Ксенії краще підшукати собі таку, де вона буде надана самій собі і де її робота оцінюватиметься за конкретними результатами, а не по щоденній дисципліні. Що робити, незалежність, як і мистецтво, вимагає певних жертв. Втім, позбавивши свою самолюбність від хворобливості, цих жертв можна і уникнути.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ксенія

К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Е - виверткість, хороше володіння мовою і допитливість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність