Значення імені Костянтин

Значення імені Костянтин

У цьому імені немає перебору з твердістю, воно досить спокійне, стійке, незлобиве, але в нім помітно відчувається недолік теплоти, що може в дитячому віці стати джерелом страждання для Кості. Ще подібніший вплив може посилюватися такими асоціаціями, як "кістка і т. д". Цілком можливо, що з самого дитинства Костик мимоволі тягнутиметься до чого-небудь красивого, намагатиметься знайти тепло в стосунках з товаришами, проте тут легко посковзнутися на хворобливій самолюбності.

Дуже добре, якщо він знайде це тепло, якщо ж ні, то боязнь кепкування, швидше за все, приведе до того, що Костя почне приховувати свою справжню душу за маскою отакого грубого циніка. Таким чином, серед Костянтинів можна виділити два головні типи - привабливий і м'який Костик і Костянтин - цинік і насмішник. Втім, другий тип - це усього лише громадська маска, за якою, швидше за все, ховається ранима душа.

Так або інакше, проте Костік найчастіше впродовж усього життя залишається небайдужим до того, як його сприймає оточення. Він добре уміє грати життєву роль, а пошук свого гідного місця в дитячому крузі в дорослому віці зазвичай знаходить продовження в честолюбних мріях про кар'єру. Іноді буває дуже важко зрозуміти, що у Костянтина на розумі, тому багато хто схильний вважати його хитрим, але він швидше все-таки потайний, а не хитрий. Інша справа, що іноді несподівано відкрившись, оточення можуть здивувати істинні плани Кості.

Часом справа доходить навіть до відвертого обурення, примушуючи підозрювати в нім інтригана. Насправді Костянтин просто терпляче йшов до своєї мети, нікому особливо не бажаючи зла.

З позитивних якостей, в розвитку яких Костянтин багатьом зобов'язаний своєму імені, можна відмітити його стійкість, урівноважене терпіння і здатність на рішучий вчинок. Найсприятливіше, якщо йому вдасться позбавити свою самолюбність від хворобливості і поєднати її з м'якістю. В той же час м'якому Костику можна побажати трохи більше честолюбства і твердості, без яких йому буде важко досягти хороших висот. Одним словом, якщо ці якості він зуміє привести в рівновагу, то життя його може скластися вдаліше, а добре розвинений артистизм допоможе забезпечити успіх в громадській кар'єрі.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Костянтин

К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
О - експансивність і емоційність
С - розсудливість, примхливість і владолюбство
Т - тонка творча натура
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Т - тонка творча натура
И - приземленість і практичність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я