Значення імені Корній

Значення імені Корній

У цьому імені переважають грунтовність, надійність і урівноважена м'якість. В той же час воно видає людину, що має значну, а іноді і хворобливу самолюбність. Чималу роль тут грає і образ Корнія Чуковського, чиї прекрасні твори відомі практично кожній дитині. Втім, в юному віці наявність такого іменитого тезки у поєднанні з рідкістю і помітністю імені, може бути не лише предметом гордості, але і приводом для кепкувань і жартів. Швидше за все, усе це зробить Корнія дуже честолюбною людиною і змусить його хворобливо реагувати на яку б то не було критику.

Нерідко в суспільстві Корній тримається дещо замкнуто і насторожено, намагаючись не залучати до себе зайвої уваги. Проте з таким помітним ім'ям це навряд чи у нього вийде, що може змусити його проявляти холодність по відношенню до нав'язливих співрозмовників. В той же час за його зовнішньою стриманістю частенько киплять емоції і пристрасті. Буває, що навіть незначна образа помалу розростається в його душі до значних розмірів, надалі визначаючи негативне відношення Корнія до свого мимовільного кривдника. Шкода, адже якщо вчасно пояснитися, а не тримати образу в собі, то, дивишся, і не було б ніяких непорозумінь надалі.

З іншого боку, і позитивні емоції часом досягають в душі Корнія значної сили. У нього могутня уява і виражені творчі здібності, ось тільки хвороблива самолюбність зазвичай заважає йому реалізувати свої численні таланти. Немає сумнівів, що його працьовитість і грунтовність могли б забезпечити йому успішну кар'єру, проте для цього йому украй необхідно навчитися самоіронії і стати трохи більш відкритим, пом'якшуючи непорозуміння за допомогою гумору. Це ж здатне позбавити його і від багатьох сімейних проблем.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Корній

К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
О - експансивність і емоційність
Р - догматичність і самовпевненість
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Й - приземленість і практичність