Значення імені Клим

Значення імені Клим

Легкість і запальність - ось, мабуть, найбільш суттєві якості, які визначають енергетику імені Клим, не даремно адже воно тісно пов'язане з образом лихого рубаки Клима Ворошилова, та і співзвуччя із словом "клинок" не таке вже слабке. Втім, в звичайному своєму стані Клим найчастіше напрочуд спокійний і навіть безтурботний. Він не переживає глибоких почуттів, і зайві переживання не затьмарюють його душу. Інша справа, якщо щось торкнеться його за живе! Тут вже Клим з тією ж легкістю готовий вийти з себе.

Навряд чи він стане довго сушити голову над тим, як краще йому поступити і уникнути згубних наслідків у разі яких-небудь конфліктів, швидше, він у своїй люті зробить перше, що прийде йому в голову, хоча після того, як небезпека мине, він так само швидко заспокоїться.

Дуже багато що в його долі залежить від виховання і від звичних йому умов життя. Не те щоб він був надмірно схильний до сторонніх впливів, просто Клим, як типовий екстраверт, легко пристосовується до навколишнього оточення, він приймає її як даність і будує свою поведінку виходячи з ситуації. Так, якщо батьки Клима надають велике значення освіті, то і Клим буде відноситься до свого навчання хоч і не так серйозно, як хотілося б батькам, але цілком нормально. Більш того, його рухливий розум дозволяє йому швидко запам'ятовувати інформацію, так що навряд чи у нього будуть великі складнощі з навчанням.

Інша справа, якщо Клим виховується в несприятливих і жорстких умовах або в атмосфері насильства. Це для нього теж може стати нормою життя, і хоч жорстоким він не стане, але часом його байдужість до чужих труднощів і бід гірша за будь-яку жорстокість. Найсприятливіше, якщо Клим навчиться стримувати свою палку вдачу або направить свою енергію в творче русло. Постійність і стриманість - ось дві головні речі, необхідні йому для успіху.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Клим

К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
И - приземленість і практичність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість