Значення імені Клавдія

Значення імені Клавдія

Клавдія - це ім'я, в якому життєрадісність поєднується з прямолінійністю. Зазвичай з самого дитинства Клава росте досить товариською дівчинкою. Вона працелюбна, але рідко коли прагне потрапити в розряд вчительських улюбленчиків. У компаніях однолітків її теж не тягне до лідерства, проте у разі чого вона запросто може постояти за себе. Нерідко Клава буває занадто різкою, але це дещо згладжується її почуттям гумору і умінням швидко прощати образи.

Не виключено, що, оскільки ім'я сьогодні не в моді, в юності Клавдія може відчувати потребу самоствердитися, для чого нерідко тягнеться до тих кругів, які вважаються елітними. Або ж просто почне підкреслювати свою сучасність, намагаючись стежити за останніми віяннями моди як в плані одягу, так і в поведінці. Приміром, вона може рано почати палити і багато часу проводити у веселих компаніях однолітків. Втім, найчастіше з віком це проходить, і на перший план починає виходити прямота і серйозність Клавдії.

Навряд чи Клаву занадто захоплять честолюбні мрії, швидше за все, вона вибере собі професію, що дозволяє їй міцно стояти на ногах і бути незалежною в матеріальному плані. Тут у неї можуть виникнути деякі перешкоди, пов'язані з її прямолінійністю. Дуже ймовірно, що досить часті конфліктні ситуації, в які зазвичай потрапляють такі люди, не дозволять їй зробити хорошу кар'єру і, на жаль, далеко не завжди можна буде тішитися тим, що чесність дорожча за кар'єру.

Це звичайно так, але все таки набагато краще, замість того щоб квапитися з виводами, спочатку спробувати розгледіти в людині які-небудь позитивні якості. Інакше легко помилитися у своїх виводах, поквапитися із засудженням, ну а заразом самій собі зіпсувати нерви. Одним словом, чесність і прямота хороші, коли вони поєднуються з умінням розуміти і приймати людей.

Те ж саме відноситься і до сімейного життя Клави. Зазвичай вона хороша хазяйка, дбайлива і чуйна дружина, але іноді їй бракує м'якості у вирішенні важких і неоднозначних питань. Розв'язавши цю проблему усередині себе, вона забезпечить прекрасну долю і собі, і своїм близьким.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Клавдія

К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
В - мінливість і відсутність регулярності
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Я - творчі здібності, гідність і інтелігентність