Значення імені Клара

Значення імені Клара

Пам'ятайте відому фонетичну задачку: "Карл у Клари вкрав корали"? Так вже вийшло, що саме на Кларі незвикла мова починає спотикатися і заплітатися. Звичайно, це усього лише жарт, але сьогодні цей жарт знає практично кожна хоч трохи освічена людина, так що як ні крути, а на загальній енергетиці імені вона все ж відбивається. Та і без цього, уявіть, як дитина намагатиметься вимовити своє ім'я - Клала. Насправді, не звучить.

Одним словом, дуже навіть ймовірно, що батьки в дитинстві повинні будуть приділити досить багато уваги дикції своїй дочці. Не факт, що її обов'язково водитимуть на прийом до логопеда, але все таки їм, швидше за все, доведеться позайматися з дитиною його правильною вимовою, і навряд чи це пройде дарма. Передусім це може привести до того, що ще в дитинстві Клара матиме добре поставлений голос, ось тільки часті заняття її мовою можуть відохотити у дівчинки до довгих розмов.

Принаймні, в практиці помічено, що власниціімені Клара рідко відрізняються балакучістю, вважаючи за краще більше слухати. Така неговіркість Клари робить її характер досить тихим, проте це не дуже добре поєднується з достатньою грайливістю і твердістю імені. Ось і виходить, що життєрадісність Клари не має собі виходу, а тому в дуже сильному ступені у неї може розвиватися уява, мрійливість і душевність. Зазвичай вона зростає дуже доброю і чуйною людиною хоч би вже тому, що нестерпно довго носить в собі образи і злі думки.

Зло вимагає виходу, а якщо людина неагресивна і не уміє вилити своє зло в яких-небудь гнівних фразах або діях, то віна або обертає цю руйнівну силу на себе саму, або ж починає глибше розуміти причини зла, тобто і прощати людські недоліки. Останнє часто робить Клару дуже душевною людиною, що уміє любити і прощати, а це вже немало.

Можливо, зовнішній спокій і мовчазність Клари зроблять її дещо непомітною в суспільстві, а тому ймовірно, що вона почне прагнути заповнити недолік уваги тим, що робитиме яку-небудь помітну кар'єру, пов'язану з сценою або громадською діяльністю. Тут, до речі, може добре згодитися її поставлений в дитинстві голос. У сімейному житті характер Клари навряд чи дозволить їй занадто швидко вискочити заміж, проте коли це станеться, то швидше за все, заміжжя її буде дуже вдалим.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Клара

К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
Л - винахідливість, артистичність і логіка
А - сила і воля
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля