Значення імені Кирило

Значення імені Кирило

Напруженість цього імені не відразу помітиш. По енергетиці в нім відчувається значна сила і твердість, можливо, навіть зайва. В той же час воно звучить досить замкнуто, мало схиляючи свого власника до зовнішнього прояву сили. Зазвичай ім'я наділяє Кирила помірним спокоєм і життєрадісністю, проте з виникненням яких-небудь проблем в його душі починає наростати напруга, особливо помітна в підлітковому періоді, коли воно нерідко робить Кирила занадто дратівливим.

Та і в зріліші роки за його видимою урівноваженістю можна іноді розгледіти готовність нащетинитися і постояти за себе. Найчастіше Кирило любить хороші компанії, хоча і вважає за краще триматися в них досить самостійно і, якщо що не так, він легко може піти з неї. При цьому урівноваженість із сторонніми людьми у сімейному колі інший раз обертається зайвою суворістю і вимогливістю, адже десь же йому потрібно виливати невдоволення, що накопичується. Втім, якщо і дружина Кирила матиме досить твердий характер, то, швидше за все, він поступиться їй першістю і почне шукати розрядку або в роботі, або на стороні.

Проте усе це наділяє характер Кирила такими корисними якостями, як здатність до терплячої праці, самостійність, завидна працездатність, уміння триматися в колективі, і багатьма іншими. Безумовно, у Кирила є непогані шанси добитися в кар'єрі або бізнесі значних успіхів, проте для того, щоб випробувати повноцінне щастя, йому потрібно звернути увагу на слабкі сторони свого характеру, в розвитку яких також чималу роль грає ім'я.

Головний мінус імені - недолік м'якості і пластичності. Це може привести до надмірно хворобливого сприйняття конфліктних ситуацій, загострюючи і без того добре розвинену самолюбність Кирила. Часом скандали залишають в його душі такий глибокий слід, що він може дуже довго пам'ятати образу, проте швидше за все, спробує надалі уникати нових конфліктів, що може бути сприйнято оточенням як миролюбність. Буває, що життєві удари примушують його шукати заспокоєння в цинізмі, проте навряд чи цей вихід можна назвати найкращим. Найсприятливіше для Кирила, якщо в його вихованні було закладено досить легке відношення до життя і до себе, а також уміння сміятися над собою не лише зовні, але і внутрішньо.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Кирило

К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
И - приземленість і практичність
Р - догматичність і самовпевненість
И - приземленість і практичність
Л - винахідливість, артистичність і логіка
О - експансивність і емоційність