Значення імені Кіра

Значення імені Кіра

Чіткість, суворість, завзятість, сила - ось перше, що спадає на думку при згадці імені Кіра. Проте далеко не завжди перше враження буває вірним. Часто якраз ті люди, які виглядають занадто твердими, опиняються в душі своїй людьми м'якими і жалісливими. Мабуть, це ім'я занадто холодне для маленької дівчинки, і тому дуже ймовірно, що з дитинства Кіра чисто інтуїтивно намагатиметься заповнити в душі недолік тепла.

Часто вона знаходить це в книгах, в дитячих мріях або ж в якій-небудь творчості, плоди якої, швидше за все, ховатиме навіть від близьких людей. Безумовно, ім'я здатне наділити її значною самолюбністю, проте навряд чи воно буде пов'язано з бажанням переваги над ким-небудь. Швидше, це буде просто бажання стати краще, ніж вона є.

Дивним чином таке тверде ім'я припускає велику здатність до співчуття. Приблизно, як жорсткі рейки можуть за багато кілометрів доносити звук потягу, що їде, так і тверде ім'я Кори стає особливо чуйним до чужої біди. Часто це буває дуже важко, і тому хочеш не хочеш Кірі доводиться ховатися за суворістю свого імені. Вона може бути досить строгою в спілкуванні, але за цим зазвичай ховається ранима і співчуваюча душа. Зате і допомога Кіри рідко обмежується словами розради.

Якщо вона береться допомогти комусь, то робить усе, що в її силах. Можливо, Кіра занадто строга до себе, але з віком це зазвичай не проходить дарма. Жінки з цим ім'ям, як правило, добре освічені, уміють концентруватися в справах і бути досить вимогливими до себе і до товаришів по службі, ось тільки при цьому найчастіше вони начисто позбавлені дипломатичності, що утрудняє їм не лише кар'єру, але і може зруйнувати сімейне щастя.

Тут слід бути дуже обережною, адже справа не лише в життєвих невдачах, просто нерідко прямота Кіри примушує її говорити те, що вона думає без ретельної перевірки. Якби люди ніколи не помилялися, то можливо, це і було б виправдано, але, на жаль, часто саме прямота стає причиною "суду швидкого і неправого". Це тим більше неприємно, що жалісливість Кіри згодом може викликати у неї жахливі і навіть руйнівні муки совісті і розкаяння у своїх помилках.

Одним словом, якщо Кіра не бажає перетворювати своє життя на трагічний серіал, їй би дуже не перешкодило згладити гострі риси своєї вдачі доброю самоіронією. Беззлобний гумор, звернений до себе і до оточення може стати для неї рятівним кругом і запорукою щасливого життя.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Кіра

К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля