Значення імені Кіндрат

Значення імені Кіндрат

Ім'я Кіндрат є тим окремим випадком, коли енергетика прекрасно узгоджується з конкретним значенням імені. За своїми якостями воно має значну твердість, надійність, можливо, в нім і відчувається деяка незграбність, проте, як і в справжньому квадраті, в енергетиці імені виразно відчувається гармонійність і урівноваженість.

Безумовно, такі якості можуть дуже сприятливим чином відбитися на характері Кіндрата, надати йому мужність, наполегливість і урівноваженість. Зазвичай Кіндрат є досить самостійною, а може бути, навіть і самоцінною особою. Він незлобивий і упевнений в собі, уміє концентруватися і має хороші вольові якості. Проте гострі кути його імені можуть даватися взнаки.

В першу чергу помітну роль грає рідкість і деяка грубуватість імені, що частенько відбивається на самолюбності Кіндрата. Не виключено, що Кіндрат відчуватиме потребу в самоствердженні і, або спробує реалізувати свої честолюбні спрямування, намагаючись добитися визнання в якому-небудь "обраному суспільстві", або протиставить цьому суспільству свій грубуватий характер.

Втім, у будь-якому випадку цей конфлікт не носитиме занадто жорсткий характер і упевнений в собі Кіндрат найчастіше знаходить вдоволення в тому, що живе так, як сам вважає потрібним, і має чітку думку на тему, що таке добре, а що не дуже.

Як би то не було, проте його честолюбство у поєднанні з твердістю характеру здатне забезпечити йому успіх в кар'єрі, у тому числі і на керівних посадах. Найдобріше йому вдається реалізувати себе в тих областях, які пов'язані з технікою або точними науками. Він працелюбний і уміє добре поставити себе в колективі. Найсприятливіше ж, якщо Кіндрат згладить свою дещо зайву твердість за допомогою почуття гумору і стане більш розкутим з близькими людьми. Це дозволить йому уникнути неприємних моментів в сімейному житті і надасть сімейним стосункам теплоту.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Кіндрат

К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
І - миролюбність, сприйнятливість і духовність
Н - творчі амбіції, гострий розум і увага до здоров'я
Д - примхливість, комунікабельність і привітність
Р - догматичність і самовпевненість
А - сила і воля
Т - тонка творча натура