Значення імені Ким

Значення імені Ким

Енергетика імені Ким виділяється урівноваженістю і легкістю. Дійсно, особливо емоційним і вже тим більше пристрасним Кіма назвати важко. Проте легкість характеру робить його досить рухливою людиною. Він легкий на підйом і не схильний надмірно довго обмірковувати свої рішення, раз вже прийшли в голову якісь дурощі, то чом би не спробувати? Врешті-решт, адже ніколи не пізно зупинитися.

Проте недостатня глибина емоцій жодним чином не торкається самолюбності Кіма, яка у більшості випадків є дуже помітною. Частенько краса і рідкість імені примушують Кіма вважати себе несхожим на оточенні, а може бути, навіть наділяють його свідомістю своєї деякої переваги над іншими, втім, в даному випадку великої небезпеки така зарозумілість не представляє - спокійний і незлобливий, Ким найчастіше задовольняється власною думкою із цього приводу, нікого не намагаючись переконати в цьому. Він просто вірить у свою щасливу зірку і тим задоволений. Зате якщо хтось вирішить спокуситися на його честь, то Ким здатний на рішучу відсіч, хоча практично завжди готовий дійти компромісу.

В цілому ім'я досить сприятливо для нормальних взаємовідносин з оточенням, а ось в кар'єрі Кіма можуть чекати деякі складнощі. Передусім йому бракує напористості і уміння концентрувати зусилля. Іноді Ким буває настільки розслаблений вірою у свою удачу, що вважає за краще плисти за течією в очікуванні якогось дивовижного випадку. На жаль, цей випадок украй рідко приходить до ледачої людини.

Те ж і в сімейному житті - легкість в спілкуванні з протилежною статтю і рідкісна самовпевненість часто забезпечують йому досить швидкі перемоги в любові, проте навряд чи це так вже сприятливо для нормального повноцінного браку. Одним словом, не маючи у своїй душі постійності, Ким звичайно, може стати непоганим плавцем за течією, але навряд чи коли знайде надійну пристань у своєму житті.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Ким

К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
И - приземленість і практичність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість