Значення імені Казимир

Значення імені Казимир

Ім'я Казимир має значну імпульсивну рухливість і урівноважену твердість. Його енергетика неначе створена з окремих клаптів, які проте гармонійно поєднуються між собою. Звичайно, це усього лише звукове сприйняття імені, проте чи не тому Казимир Малевич, як це прийнято сьогодні говорити, самовиражаючись на своїх полотнах, так часто використав ламаний штрих і мозаїчну композицію? Принаймні, його захоплення кубізмом з точки зору енергетики імені дуже обгрунтоване.

Зазвичай імпульсивність починає проявлятися в характері Казимира з самого дитинства. Він дуже самолюбний і частенько ця якість робить його досить різким в спілкуванні. Проте до лідерства Казимир прагне украй рідко, вважаючи за краще бути просто незалежною людиною. Звідси серед людей з цим ім'ям мало конфліктних людей, хоча, постояти за себе вони можуть.

У багатьох випадках поривчаста рухливість енергетики імені знаходить своє відображення в допитливості і прекрасній уяві Казимира. Його можуть цікавити питання, пов'язані з найрізноманітнішими сферами людської діяльності і, як правило, ці інтереси не бувають поверхневими. Навпаки, спалахнувши якою-небудь ідеєю, Казимир починає досить поглиблено вивчати питання, не шкодуючи ні часу, ні сил.

Проте нерідко, як тільки на горизонті з'являється що-небудь нове і заслуговуюче на увагу, Казимир надовго може забути про свої старі інтереси і з тим же ентузіазмом перемкнеться на нові. Часом це заважає йому доводити справу до кінця і, якщо він бажає добитися успіху в якій-небудь області, йому слід звернути увагу на непостійність у своїх прив’язаностях.

Приміром, щоб охолодження до справи не шкодило йому, він може узяти за правило ставити перед собою конкретні цілі, як численні сходинки на своєму шляху, і не залишати своїх занять до тих пір, поки не буде досягнута хоч би якась проміжна мета. В цьому випадку йому хоч би не доведеться розпочинати з нуля у міру повернення до старих занять. Окрім цього, неприємності можуть чекати його в сімейному житті, де так само, як і в справах, потрібна постійність.

Значення імені по книзі Д. і Н. Зима "Таємниця імені"

Значення букв імені Казимир

К - стійкість, слабкість нервів і прозорливість
А - сила і воля
3 - висока інтуїція і фінансове незадоволення
И - приземленість і практичність
М - сором'язливість, дбайливість і працьовитість
И - приземленість і практичність
Р - догматичність і самовпевненість